Wpis z mikrobloga

#pub #piwo #gry #drinki #90s #nocnazmiana #dziennazmiana #konkurs #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #gimbynieznajo #muzyka

Drogie Miraski, mam dla was #oswiadczenie jak i również #pytanie Otóż po skończonych skończonych studiach i kilku latach pracy za barem, zdecydowałem wraz z 2 kolegami po fachu otworzyć swój własny pub. Chcemy, żeby pub był połączeniem lat 90 oraz miejsca, gdzie będzie można pograć zarówno na pegazusie jak i PS4 a także wypić dobre piwko czy fajnego drinka, przy fajnej muzyce na żywo. Mam do was ogromną #prosba a szczególnie #prosbadomirkow - napiszcie jak byście chcieli, żeby takie miejsce wyglądało, może być nawet drobny szczegół, który by sprawił, że będziecie tam przychodzić. Każdy pomysł weźmiemy pod uwagę i pomysły, które wykorzystamy w naszym miejscu nagrodzimy piwkiem, drineczkiem, a może nawet koszulką z naszym logo i na pewno zaproszeniem na otwarcie tego miejsca- na pewno coś wymyślimy. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł, każdy szczegół, czy to pod względem browaru jakiego będziemy mieli w ofercie, gier a nawet mebli czy oświetlenia.

Czekamy na wasze pomysły #mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 76
@bambusowagitara: skoro PS4 - to Fifa - skoro Fifa - to piłka nożna - skoro piłka nożna to flagi klubów, puszczanie meczów, koszulki, szaliki. Ale na kulturze, różne kluby, polskie zagraniczne. Fajnie miejsca do siedzenia - bo dobrze się gra na kanapie a nie na krześle barowym.
@yoreciv:

@bambusowagitara: dokładnie ten sam pomysł miałem. Tylko o scrabble pomyślałem. Pomysł może nie nowatorski ale fajny :)

No i dobre piwo z małych browarów. Osobiście bardzo lubię, a teraz jest moda na takie piwa, wiec myślę że obowiązkowo ;)

A jeśli chodzi o oświetlenie, to super są takie duże żarówy, jakby stare czy przemysłowe, co się bardzo delikatnie świecą i widzisz żarnik czy to coś w środku żarówki. Fajny
@bambusowagitara: ja bym chętnie poszedł do lokalu w którym będzie troszku miejsca. Grubasem nie jestem, ale wkurza to okropnie jak porobią lokale w piwnicach i totalnie nie da się przejść, wyminać na schodach, każdy każdego musi przepraszać, żeby przejść. Taki PUB jak w Green Street Hooligans ( nie koniecznie taki klimat) to byloby coś fajnego.
@bambusowagitara: @bambusowagitara: do loży VIP dałabym takie typowe, stare fotele, jakie kiedyś były. Na półce jakiejś położyłabym puste butelki po piwach typu E.B, na podłodze dywan drogowy, plakaty ze starymi programami typu ,,idź na całość", długo by wymieniać.