Wpis z mikrobloga

Wbiłem szybko szeryfa.

Po części dzięki temu że miałem nie raz w teamie np duo cheterow. Lub jednego ale team nie kwapił się do skikowania go.

To ile jest haxow na mm na taki poziomie to kpina.

Nie słuchajcie osób które twierdzą że co kilkanaście gier trafia sie cheter wystarczy ogladac na tym poziomie powtorki i doswiadczony gracz na xray zobaczy kto co ma.

Słowem praktycznie co mecze jest jakiś cheter czasem więcej.

Chciałem dołączyć dzis do teamu, niestety 1-2 graczy minimum z teamu jedzie na haxach dzisiaj mi sie przyznal bo dal sie slownie zapedzic w kozi rog. (stwierdzil ze wszyscy z teamu maja haxy, jednak do nich nie dolaczylem). ʕʔ

Gram faceit to samo 3 mecze i w kazdym teamie 1-2 haxy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Najsmieszniejsze jest to ze czesc z nich mysli ze sie dobrze kryje a to widac jak na dloni.

Chce teraz spasc z tego szeryfa moze nawet i do golda tam bylo inaczej.

#csgo #coolstory #steam #valve #vac
  • 10
  • Odpowiedz
Wbiłem szybko szeryfa.


Po części dzięki temu że miałem nie raz w teamie np duo cheterow.


@ciekaw1: spoko spoko, zbanują cziterów z którymi grałeś to cofną mecze
  • Odpowiedz
  • 0
@ciekaw1: rób więcej overwatchy to cziterów będzie mniej. Ja ostatnio robie 3-4 dziennie i w 80% są cziterzy z wh. Jedni się kryją bardziej, inni mniej, ale widać każdego.

Inna sprawa, że dzisiaj wbiłem eagla i na jakieś 40 meczy granych na dmg może w 3 był jakiś cziter. W tym przegraliśmy tylko 1 z tych 3 meczy.
  • Odpowiedz
@Lanc: Widać widzisz tylko wh. Przyjrzyj sie na czas reakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i strzelanie broni tylko wtedy gdy celownik jest na przeciwniku.
  • Odpowiedz
@ciekaw1: to samo pisałem to mnie wykopki zjechały, że pewnie gównem jestem i w tą grę nie grają odpały. O dziwo tego samego dnia duża dyskusja o tym samym na redditcie się pojawiła.
  • Odpowiedz
@henorek: A jeszcze przypomne ze w tym teamie byli ludzie z wykopu.

Teraz jak bede dolaczal do temu czy cos sam kleil bede wymagal nagrania z wlasnym nagrywaniem. Albo rozegramy mecz na serwie gdzie jest plugin ktory robi losowo ss u kogos ji jak ktos nie da ss 5 minut po meczu konczymy dyskusje bo z tego co sprawdzalem nie ma w haxach do cs go systemu anty ss przynajmniej nie
  • Odpowiedz
  • 0
@ciekaw1: overwatch przy ticku 16 i czas reakcji. Poważnie? Każdy lepszy mecz prosów na streamie wygląda jak wh, a na streamie mamy tick 128 ;)

Zobacz sobie chociażby jak granaty lecą na OW. Suspect go rzuca i przez ułamek sekundy granat stoi w miejscu. A ty tu o czasie reakcji mówisz...

Inna sprawa, że koleś wychodząc z zza rogu ma celownik na przeciwniku, który jest w smoku i trzyma ten celownik
  • Odpowiedz
@Lanc: hmm Lanc nie wiem czy zauwazyles lale od jakiegos czasu pojawilo sie bardzo duzo snajperow w cs go przypadek ?

Jak myśleć o osobie z która grasz kilka spotkań grala z tobą jakieś 50 rund w których miała awp zabila lacznie ze 100-120 osob podczas tych 50 rund i tylko okolo 10 sztrzalow bylo pudlem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Serio nie widziałem jeszcze tak powtarzalnego snajpera
  • Odpowiedz
@Lanc: Czas reakcji chodzilo mi o takie czas reakcji typu prefire :)ze strzela szybciej niz jest w stanie czlowiek to jest ponizej 0.12 sekundy z tego co pamietam po zobaczeniu celu :) da sie taktrafic tylko strzelajac prefire zanim zobaczy sie cel bo jak juz zobaczysz tak szybko nie strzelisz
  • Odpowiedz
@Lanc: Prefire wyjdze tak tak raz dwa ale nie caly czas :) jak znasz zasade dzialania triggerbota to bardzo szybko go widzisz na spekcie bo on strzela tylko jak celownik jest na modelu. Widziales kiedys kogos by strzelal normalnie tylko wtedy kiedy ma celownik na modelu :) ?
  • Odpowiedz