Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirkówny! Dzisiaj sie postanowialm odwalic na bostwo i jak zawsze w czasie nakladania nowej twarzy dziwne mysli sie po glowie krzataly, wiec takie powazne pytanie z kategorii MAKIJAZ:

Co dla was jest MUST-BE w kwestii lekkiego makijazu na codzien? Ja sama nie potrafie wyjsc z domu bez lekko podkreslonych brwi (nie, nie pisakiem, kompletnie nie rozumiem tej mody). Cala reszta twarzy moze byc nietknieta, zero tuszu, blyszczyku, korektora i takich tam ale brwi musza byc!

Ps. Brak polskich znakow, bo klawiatura szwabska.

#makijaz #rozowepaski #pytaniezdupy #makeup
  • 23
brwi? Dziwnie.


@AnnMari: Po tacie mam ladne, ciemne rzesy, wiec az tak bardzo nie musze ich malowac. Do tego w tuszu denerwuje mnie to, ze po godzinie jest on rmrugaczampod moimi mrugaczami i po calym dniu tez ciezko go zmyc. Pomalowane brwi ladnie podkreslaja oczy i przyciagaja do nich uwage :)
@blonde_calculator: W liceum nie potrafiłam w ogóle wyjść bez pełnego makijażu, albo chociaż półpełnego. W tym momencie jest mi to tak bardzo obojętne, że potrafię wyjść po bułki w piżamce Hello Kitty i papuciach-pieskach.

Chociaż dla mnie delikatny makijaż to podkład i tusz do rzęs, ale zazwyczaj umalowanie się w ten sposób zajmuje mi niewiele mniej, niż pełny makijaż ze szminką, cieniem i eyelinerem bo mam długie rzęsy i zawsze mi
@AnnMari: tak, ponieważ niestety moja cera nie jest najpiękniejsza (nie, nie posiadam trądziku) i nie jestem w stanie wyjść bez makijażu, choćby tego minimum, o którym pisałam wyżej. może po zmroku bym się odważyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@candys: @candys: Jakbyś się nigdy nie malowała,zawsze byś pięknie wyglądała. A tak to cóż...Za parę lat,jak rano wstaniesz,w lustrze zobaczysz...Hm...Ja wiem...Bladą twarz,podkrążone i małe oczy,ledwo widoczne rzęsy i brwi...I po co to?

Nie mam takich problemów,o jakich mówisz. Rano wyglądam tak jak i w południe,i wieczór. Nie,nie na zaspaną. Wyglądam naturalnie i normalnie. :)