Wpis z mikrobloga

@Gezino: Akurat ze zdjęcia nie jest. To znaczy, próbowałam to rozwiązać w ten sposób, bo referencje to nic złego, zwłaszcza przy trudniejszych zadaniach, ale raz, nie mogłam znaleźć odpowiedniego zdjęcia, dwa, jak już coś podobnego znalazłam, za chiny mi nie chciało wyjść. Więc ostatecznie wzięłam to na swoją logikę.

Dlaczego 'jak ze zdjęcia' to minus?
@doria: obejrzałem Twoje fanpage'a, jest okej. a ten rysunek na górze - super. imo - masz potencjał i będą z Ciebie ludzie...zależy ile masz lat ale podejrzewam, że nie więcej niż 22-23. szłapę kojarzysz pewnie, więc jesteś z Krakowa :P zgaduję. bardzo fajnie, rysuj rysuj i jeszcze raz rysuj, bo mi się na przykład już odechciało ale ja jestem stary i zgorzkniały :)
@Gezino: Daj pan spokój, panie - do Franka Millera to bym nawet nie śmiała się porównywać ;)

Inna sprawa, że kreski komiksowe są różne i rysownicy mają czasem inne maniery. Ja próbuję swoich sił w realiźmie/ semi realiźmie. Powiedziałabym 'co kto lubi', ale przyjmuję wszystkie uwagi na później do rozważenia. Zniekształcać rysunki też trzeba się nauczyć.
@agablazej: nic nie zgadłeś :D

Mam 'trochę' więcej - połowę życia spędziłam pisząc, połowę rysując, i tak sobie tłumaczę mój brak warsztatu;)

Szłapę poznałam osobiście zanim się zapoznałam z jego twórczością - i to dosyć daleko od kraka ;) I właśnie przez niego rysuję, dał mi sporo motywacji do pójścia w pro;)

I wyznaję zasadę, że nigdy nie jest za późno, tylko trzeba czas mieć na ćwiczenia. Duuuużo czasu.