Wpis z mikrobloga

Do tej pory Zankyou no Terror było kandydatem do pierwszej dychy w tym sezonie. No, ale przeszło i poszło. Dziesiąty odcinek mocno schrzanił to, co przez ostatnie dziewięć kreowali twórcy swoim rewelacyjnym prowadzeniem akcji. W tym jednym odcinku fabuła poszła tak do przodu, jak normalnie szła w trzy.


Fabuła została siłą pchnięta do przodu, żeby ją upakować w jedenastu odcinkach. Szkoda, naprawdę szkoda.

[ #zankyounoterror #anime ]
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luka_Wars: Jedenaście :P

Poza tym dałbym sobie głowę uciąć że ktoś na Wykopie napisał, że 11 to idealna długość bo przez ten czas nie można dodać zbyt dużo fillerów i ciągle będzie niezła jazda, ale nie mogę sobie przypomnieć ani znaleźć kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@joookub:

Poza tym dałbym sobie głowę uciąć że ktoś na Wykopie napisał, że 11 to idealna długość bo przez ten czas nie można dodać zbyt dużo fillerów i ciągle będzie niezła jazda, ale nie mogę sobie przypomnieć ani znaleźć kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jakiś psychopata pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Woozie321: @joookub: @bastek66: dla mnie to nigdy nie zasługiwało na 10. O ile w pierwszym odcinku się postarali, tak w kolejnych widać wyraźnie, jak brakuje budżetu. I często miałem ochotę zmienić z 9 na 8, ale zobaczymy co będzie w ostatnim odcinku.

  • Odpowiedz
@lmao: Mniej więcej od tego piewszego odcinku z lotniskiem też tak jakoś zaczęło mi się mniej podobać, chociaż teraz to już całkowicie spartolili Five, która dosłownie została Born to Die, bo nic konkretnego temu anime nie dała poza popełnieniem samobójstwa. Chociaż słusznie zauważasz, że nigdy na 10 nie zasługiwało, to jednak miało niesamowity potencjał, właśnie dzięki temu potencjałowi napisałem że idzie na moje Top3... Chociaż od wprowadzenia Five jakoś tak
  • Odpowiedz
a ta scena spaceru, która raziła mnie w oczy to 6. docinek od 5:50 w release'ie [FFF] Zankyou no Terror - 06 [77ECAA97].mkv
  • Odpowiedz
@lmao: Tak właściwie to dzięki że zawołałeś, właśnie sobie przypomniałem, że to ja jestem pomysłodawcą tego plusbaitu 80sLove ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobra, żarty na bok. Animacja raziła mnie w paru miejscach, szczególnie Twelve. Na niektórych klatkach wygląda bardzo dojrzale, przerażająco, a gdy tylko pojawiają się rzuty z dystansu to momentalnie zmieniają mu proporcje ciała i wygląda jak chłopczyk z podstawówki. :/
j.....b - @lmao: Tak właściwie to dzięki że zawołałeś, właśnie sobie przypomniałem, ż...

źródło: comment_SZeevxpsMYSdDCP6pfBZmRtKWGGByXZv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lmao: Od ostatniego czasu kiedy gadaliśmy jeszcze jedna rzecz mi się przestała podobać w tym anime, pierwsze parę odcinków miało taką atmosferę grozy, takiej niepewności i pokazani byli ludzie z problemami, a teraz to wszystko zmieniło się w takie rzucanie galaktykami z Gurren Laganna, z tym że rzucają b-----i i to takie lajtowe, a rozbroję sobie b---ę xDDD i nikomu nic się nie stanie xDDD. Serio, 26 odcinków dla tego
j.....b - @lmao: Od ostatniego czasu kiedy gadaliśmy jeszcze jedna rzecz mi się przes...

źródło: comment_hRYP48nz4lFfZywrr0sBahA2Gpnsu191.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@joookub:

No i refleksja do Twojego ostatniego komentarza.


Nie zależy mi :) Ten człowiek wystarczająco już mnie dobił swoim betonowym charakterem.
  • Odpowiedz