Wpis z mikrobloga

Do tej pory Zankyou no Terror było kandydatem do pierwszej dychy w tym sezonie. No, ale przeszło i poszło. Dziesiąty odcinek mocno schrzanił to, co przez ostatnie dziewięć kreowali twórcy swoim rewelacyjnym prowadzeniem akcji. W tym jednym odcinku fabuła poszła tak do przodu, jak normalnie szła w trzy.


Fabuła została siłą pchnięta do przodu, żeby ją upakować w jedenastu odcinkach. Szkoda, naprawdę szkoda.

[ #zankyounoterror #anime ]
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Woozie321: Potwierdzam, również jestem zawiedziony tym odcinkiem. W tym tempie Aldnoah wygra u mnie ten sezon. Zankyou z wizjonerskiego przeszło w bardzo dobre, ale i tak ogląda się to z mega zaciekawieniem.

  • Odpowiedz
@bastek66: Ostatni też? Znaczy chodzi mi o to, że dwa ostatnie odcinki były skrajnie różne, jeden na rozwinięcie charakterów, jeden na walkę. Właśnie te dwa ostatnie, mimo że takie różne, podobały mi się najbardziej... A co Ci nie pasowało?
  • Odpowiedz
Five zachorowała nie wiadomo na co (chociaż wyglądało to tak, jakby zemdlała)


@Woozie321: Przecież wszystkie dzieciaki poumierały z powodu tych substancji którymi je faszerowali

uratował go na motórze rzucając granat pod samochód, który zamiast wybuchnąć jechał
  • Odpowiedz
@Woozie321: Od pojawienia się miała regularnie bóle głowy. A rzeczywiście nie dymny, ale FBI ma pancerne auta (a przynajmniej w GTA2 mieli( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Wcale taki chaotyczny nie był. Prawie cały odcinek był ekspozycją, dopiero w ostatnich kilku minutach g---o uderzyło w wiatrak.
  • Odpowiedz
@bastek66: Odcinki mają po 20 minut (odejmując op/ed), więc nawet 5 minut chaosu to 1/4 spieprzonego odcinka - no całkiem sporo. Musisz przyznać, że odcinek bardzo odstaje od poziomu reszty serii. A naprawdę miałem nadzieję na dziesiątkę dla ZnT ;x

Od pojawienia się miała regularnie bóle głowy.


  • Odpowiedz
@Woozie321: No i w końcu ogarnąłem. Kissanime trochę się spóźniało, ale koniecznie chciałem obejrzeć na Wii U na czterdziestocalowym ekranie. xD

No to dobra, zaczynam oglądać.


Potem dowiedzieliśmy się, że Lisa nie ma żadnego przeznaczenia w anime, żadnego. Broniłem ją przez jakiś czas, ale teraz to już nie ma sensu, bo nie zrobiła zupełnie nic poza zajmowaniem czasu Twelvowi. No i oczywiście "Twelve musisz odwiedzić Nine bo inaczej on będzie bardzo smutał (,)" z tym, że gdyby Twelve dostał się na konferencję, prawdopodobnie by się wydało że też
  • Odpowiedz
@Woozie321: Mama stwierdziła że oglądam coś demoralizującego i głupiego jak Tokyo Ghoul (którego na szczęście udało mi się ogarnąć pół godziny wcześniej, nie będę komentował serii ( ͡° ͜ʖ ͡°)), więc postanowiłem jej pokazać że oglądam inteligentne i uczuciowe anime o terrorystach, o wybuchach i miłości, ale jakoś tak... Początek się mamie spodobał, że taki klimacik był, ale im dalej, tym bardziej była zagubiona. Kto się
  • Odpowiedz
@Woozie321: A pamiętasz co gadaliśmy niedawno z @lmao o tym, że pewnie nie uda im się wyjaśnić wszystkich wątków do końca serii? Teraz to oczywiste, że tak się stanie. Wiele wątków, które miały znaczenie nie zostały w ogóle poruszone, tak jak przeszłość Shibazakiego. Albo akcja z plutonem, wow wyjaśnienie takie dobre.


  • Odpowiedz
@joookub:


Siedzę sobie tak jedną nogą na Reddicie teraz, czytam dyskusję o tym dziesiątym odcinku - i bardziej od sensu całego tego odcinka rusza ich zagadnienie


więc dalej mi się nie chce. Generalnie zauważyłem, że tylko tutaj ze znanych mi miejsc można poważnie podyskutować. (,)
  • Odpowiedz
@Woozie321:


Dlatego tak chętnie siedzę na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz co, ja to chyba pójdę sobie obejrzeć Rail Wars, przynajmniej to nie zawodzi moich oczekiwań i się nie rozczaruję, ANIME SEZONU ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Woozie321: Anime sknocone, ponieważ te 12 odcinków to nie jest czas dla tego typu produkcji. Minimum 26, albo bawimy się w tasiemiec pokroju Monstera. To tak jakby przeczytać 10-stronicowe streszczenie Zbrodni i kary.

Oglądajcie więcej odmóżdżaczy z cyckami to całkiem nie będzie się opłacało tworzyć ambitniejszych produkcji.
  • Odpowiedz