Wpis z mikrobloga

W związku z wpisem dotyczącym mojego zakupu Cherry Coke 1,75 l Link, postanowiłem dowiedzieć się, czy Cherry Coke z Biedry rzeczywiście odbiega tej normalnej. W teście ślepej próby bez problemu udało mi się wskazać to, która była gdzie kupiona. Zainteresowanych odsyłam do artykułu, który przy okazji popełniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do artykułu


Przy okazji zawołam zainteresowanych i użytkowników, do których wypowiedzi się odniosłem w artykule:

@fledgeling @emdey @Empatia @JackBauer @polecam_poczytac_ciorana @sepang

#cherrycoke #biedronka #cocacola #cola
  • 23
Kiedyś z kumplem w podobny sposób chcieliśmy sprawdzić czy opłaca się dopłacać do whisky. Mieliśmy 3 flaszki Ballantines Bells i Chivas przy którym zastanawialiśmy się czy jest sens kupować trochę droższe blendy. Dziewczyna przyrządziła nam 3 szklanki i już za pierwszym razem zgodnie wytypowaliśmy Chivasa myląc 2 pozostałe. Żeby sprawdzić czy to nie przypadek przeprowadziliśmy drugą turę w której nie wytypowaliśmy ani jednej whisky, potem próbowaliśmy jeszcze różnych kombinacji jak whisky z
@mojzu: tak, skład taki sam. Ilości cukru nie badałem, bo nie mam jak. W sumie mógłbym pobawić się w destylację tej samej ilości napoju i zobaczyć, ile zostanie składników stałych, ale już bez przesady!

@Svetlan: Tylko w Biedrze masz butelki 1,75 l, więc to, o czym mówisz jest niemożliwe