Wpis z mikrobloga

@Extraordynarny: No rocketem to ja tem jadę, ale wyznaję zasadę że w życiu trzeba się przejechać jak największą ilością motocykli by mieć podstawy do wypowiadania się w ich temacie :) Więc jak mam jakąkolwiek możliwośc to zawsze staram się czymś nowym pojeździć i wyrobić sobie opinię.
Szczerze mówiąc to się strasznie zdziwiłem że to ufo ma 800cm. Byłem przekonany że to jakieś półtoralitrowe bydle. A tu proszę. Silnik prawie ten sam co w NC700.


@blubi_su: Mnie nie zaskakuje od czasów DN-01. Kolejne ohydztwo podobne do niej.
Rozwaliła mnie możliwość zmiany kolorystyki na trochę mniej męską


@blubi_su: To nic w porównaniu z nową stylistyką HD, który wiele nowych maszyn oferuje standardowo w brokacie

HD Iron 883
@blubi_su: Może zamiast turystyka jakiś dobry turystyczny chopper? Powiedziałbym, że np HD Electra albo coś w tym stylu ale nie wiem jak się zapatrujesz na HDki ;)
@blubi_su:

O matko, to coś dla mnie. Uwielbiam motocykle i skutery o nietypowym designie, a zwłaszcza te japońskie, bo oni jak już robią coś odjechanego, to zanim zabiorą się do roboty, ściągają ograniczenia :-)

Ps: Jesteś dziennikarzem i testujesz motocykle?
@sorek: Nie przepadam za HD :P Nalatałem się w życiu tyloma chopperami że wreszcie czas na troche sportowej wygody :)

@Endrius: No to maszyna na bank Ci się spodoba bo to straszne UFO jest :P

Nie jestem dziennikarzem, po prostu kocham motocykle i przy każdej możliwości jeżdżę czym tylko popadnie ;)