Wpis z mikrobloga

@KubKa: Nie warte pieniądza. Wygląda to na zwykły krokomierz ( rejestruje trasę? już to widzę ). Na tel możesz znaleźć masę apek która będzie robiła to samo, za darmo.
@Ex3_: mam duży telefon, mało wygodny przy bieganiu, ale do przeżycia. używam endomondo, jednak wkurza mnie bo często nie łapie sygnału gps i nie rejestruje całej trasy (ucina najczęściej ok 1 km). niby dla takiego amatora jak ja nie ma to większego znaczenia, jednakże chciałabym śledzić swój progres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KubKa: osobiscie uzywam swojego tel + pulsometr. GPS w tel dziala mi bardzo dobrze wiec nie ma sensu zmieniac choc myslalem o tanszej wersji Garmina Forerunner 110. Cena ciekawa wiec moze warto nad tym sie zastanowic?
@KubKa: Ja ogólnie jestem zdania, że zegarek biegowy to nie zabawka i lepiej wydać więcej i mieć porządny sprzęt, niż iść w półśrodki, które później będą tylko frustrować.
@KubKa: Jak już lubisz takie gadżety, to dorzuć ze 100 i kup opaskę FitBit - jest uniwersalne, nie tylko do biegania. Monitoruje Twoje postępy (lub nie), kontrolujesz jakość snu, dobrze wygląda. Znam kilku dietetyków, którzy na podstawie odczytów z tego uczą jak ustawiać sobie menu w danym dniu/tygodniu.