Wpis z mikrobloga

Dobra, sprawa następująca. Czy jest jakiś złoty środek na zgubienie masy mięśniowej?

Postanowiłem wziąć się za siebie. Na dzień dzisiejszy waga pod 100kg, 186cm wzrostu. Tłuszczu dużo ale na klacie, plecach i brzuchu.

Nogi natomiast mam mocno zarośnięte mięśniami. Tłuszczu tam jest bardzo mało.

Obecnie biegam mniej wiecej 3-4 razy w tygodniu po okolo 45-60min w tempie 5:30/km.

Plan na klate, brzuch i plecy mam. Ogólnorozwojowka+biegi+ew rower+dieta.

Co natomiast zrobić, żeby spalić mięśnie z nóg?

#silownia #mikrokoksy #chudnijzwykopem #odchudzanie #trening

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@O____O:

Na prawdę chcesz zrzucić mięcho? Dużo mięcha, to zdrowy organizm. Może po prostu przypakuj żeby góra była proporcjonalna. Jaki obwód tego uda?

Mięcho zacznie lecieć proporcjonalnie z całego ciała. Jeśli na serio chcesz to zrobić, to musisz być w takim stanie, w którym organizm nie ma czego wykorzystywać jako paliwa i jednocześnie nie chce wykorzystywać
  • Odpowiedz
@O____O: Ogólnie spalić mięśnie jest dosyć ciężko. Można próbować dietę, inny plan treningowy itp., ale raczej nie będzie to zdrowe dla organizmu. Redukuj nie przejmując się specjalnie nogami, jak zjedziesz z wagi po prostu później "dopakujesz" górę.
  • Odpowiedz
  • 1
@O____O: wrzuc zdjecie nog. Skoro tluszczu duzo na klacie plecach i brzuchu to nog tez nie masz pocietych. Zejdz z bf i zdziwisz sie jak spadna obwody tych zalanych parów.
  • Odpowiedz
@O____O: Bieganie bardzo rozwija nogi, szczególnie jeżeli masz do tego tendencje. Czas przerzucić się na rower. Z samych nóg mięśni nie zrzucisz, po całości poleci. Wyrównaj górę i będze si.
  • Odpowiedz
@O____O: Bieganie długich dystansów na pewno wysmukli nogi. Nie słuchaj tych co piszą, że bieganie powoduje przyrost masy mięśniowej. Może chodzi im o sprinty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz