Wpis z mikrobloga

Kto jutro ma urodziny?


Kto z tej okazji zabronił się do siebie odzywać wszystkim znajomym, wyłącza telefon, spieprza jak najdalej od domu i jest przekonany, że w ten sposób od kilku lat ma 18 lvl?


Kto zatem jutro nieoficjalnie zostanie starą panną, ale nikt jej tego nie powie, bo aż przykro patrzeć na to #!$%@??


Dlatego proszę miraski, czy możmy jutro udawać, że mam 18 urodziny i że mnie lubicie tak trochę?( ͡° ʖ̯ ͡°)

#truestory #urodziny #oswiadcznie #piotszakstyle #pytanie #przegryw
  • 64
  • Odpowiedz
czy możmy jutro udawać, że mam 18 urodziny i że mnie lubicie tak trochę?


@Jofridd: Nie lubię kłamać ale możemy pójść na kompromis. Ustalamy, że masz tyle lat ile masz a nie 18 i jak wrzucisz tym razem normalne zdjęcie to zastanowię się czy pozostaniesz w moim elitarnym gronie #friendzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xpietrov: Ja sama nie wiem co jest gorsze. Jeszcze kocham, kiedy jakaś #!$%@? umysłowa stwierdzi, że ja tylko tak mówię, że nie chcę obchodzić urodzin i chce dla mnie zrobić coś wyjątkowego, a potem wychodzi z tgo katastrofa, albo gorzej - niespodzianka:C Tak jest co roku i co roku wszyscy się zastanawiają czemu buczę na wszystko wokół.
  • Odpowiedz
@Jofridd: ktoś tam Ci pisał, że do 23 nie masz się czym przejmować, moim zdaniem i do 27. Na jaką cholerę ludzie się śpieszą to ja nie wiem. Nabiorą tych ślubów a na pytanie "Ty a gdzie będziecie mieszkać?" zazwyczaj odpowiada cisza.
  • Odpowiedz
@Dudek89: Faceci nie mają się czym przejmować. Dziewczyna po 25 roku życia traci datę przydatności, a faceci, którzy zostają jej na rynku zazwyczaj chcą być singlmi do 30stki a potem wyjść za przypadkową Karynę, albo są stulejami:(

@blondeblossom: Taaak. 20( ͡° ͜ʖ ͡°)

@worldmaster: Nie będę wstawiać po raz 10ty #pokazmorde, ale moge Ci wysłać na pw:) I w
  • Odpowiedz
@Jofridd: aleś mnie podsumowała :( ani karyny nie chce, ani stuleja ze mnie, tylko chce mieszkanie swoje ogarnąć i specjalizacje zacząć ;(. Dajcie mi jeszcze chwilke ;D
  • Odpowiedz
@worldmaster: Tak. I wstawiałam porównanie- dwa takie same zdjęcia w makijażu i bez. Były identyczne a ludzie i tak się srali, że na pewno mam makijaż i że jakość kiepska i coś tam jeszcze. Więc trochę mam to już gdzieś czy ktoś wierzy, że to ja, czy nie:)

@Dudek89: Czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@blondeblossom: Ojejku jaka Ty jsteś kochana:3

@worldmaster
  • Odpowiedz