Wpis z mikrobloga

45 578 - 102 = 45 476

Szczecin - Międzyzdroje

Rano w Szczecinie siąpił deszcz, więc wyjazd stał pod znakiem zapytania. Jakoś po 10 zaczęło się przejaśniać, szybkie pakowanko i w drogę. Pierwszy raz na odchudzonym trekingu do tego bez sakw, tylko mały plecak 4F w wersji 5l, gdzie weszła kurtka, dętka, Topeak Hexus II, portfel, 4 banany i 2 jabłka, a więc sporo :) Trasa mi znana i lubiana, oprócz samej końcówki z Warnowa do Międzyzdrojów przez Woliński Park Narodowy, niestety piach i błoto to nie jest to co lubią wąskie opony. Zastanawiają mnie wskazania mojego #garmin bo ta sama trasa wg Garmina po śladzie ma od 102 do 107 km :D A swoją drogą licznik #sigma wskazał na tej trasie prawie 106 km :D

Przez całą drogę towarzyszyła mi piękna pogoda, z dość silnym wiatrem w pysk. W Międzyzdrojach byłem po ponad 4h jazdy, średnia wyszła koło 23km/h - bez szału, ale nie miałem jakoś ciśnienia na wyniki, bardziej chciałem wykorzystać pewno jeden z ostatnich wyjazdów z ładną pogodą w tym roku. W Międzyzdrojach dojechał mój RP i wszamaliśmy pikce, potem rower na auto i z powrotem do Szczecina. Takie weekendy lubię :-)

#rowerowyrownik #rower #100km #koniecwakacji #baltyk #amberbaltic
Pobierz Man1ek - 45 578 - 102 = 45 476



Szczecin - Międzyzdroje

Rano w Szczecinie siąpił d...
źródło: comment_JcxwILxBORnSxqh5Wn78IAgQpCOEjdtU.jpg