Wpis z mikrobloga

@MagnitudeZero: jestem architektem, projektuję wnętrza, ale coraz bardziej skupiam się na grafice, tzn jest pomysł i dalej spędzam godziny na tym, żeby zrobić jak najlepszy model, ponakładać jak najlepsze materiały, ustawić odpowiednie parametry renderingu i tak dalej. wszystko żeby jak najbardziej zbliżyć się do fotorealizmu. większość znanych mi projektantów odpuściła poprawianie jakości swoich wizualizacji dużo wcześniej niż ja, dlatego #chwalesie i pracuje dalej ;-)
  • Odpowiedz
@NuGuns: to był pierwszy raz kiedy użyłam ich w jakimś projekcie i przynaję, że całkiem mi się podobają, jak pasują. ale czy są modne? nie mam pojęcia. a skóry owcze? czy w ogóle hejt na wszelkie motywy zwierzęce?
  • Odpowiedz
@nnatalia0: To chyba przez ten nieregularny plamiasty wzór. Razem z nieregularnymi krawędziami. To po prostu rani moje w miarę uporządkowane serduszko :D

Przez to taki dywan wydaje mi się strasznie agresywny. Zresztą nawet obiektywniej patrząc to taki właśnie jest. IMO pod tą jedną skórę trzeba by cały wystrój pasować, żeby jakoś to się nie gryzło, więc chyba nie warto :]
  • Odpowiedz