Wpis z mikrobloga

@Shaki: i5-4670+ termalright hr02 macho, msi twinfrozr gtx770 2GB, Crucial balistix 8GB 1866Mhz, plextor m6s 256GB, WD black 1TB, corsair rm650, asrock Z87 pro4, windows 8.1, silentiumpc gladius x80 pure black do tego nowy pad od x0 + nadajnik pc no i nową myszkę wziełem logitech G300, monitor stary LG DM2752 i głośniki microlab solo7c
  • Odpowiedz
@steemm: Piękna maszyna :D Dobrze że na zasilaczu nie poskąpiłeś, bo jak czasem widzę jak ludzie potrafią kupić high-endowe CPU i GPU za grube dolany, a potem wpieprzają do tego najtańszy możliwy zasilacz, to mam ochotę strzelić sobie w łeb :x Propsuje motzno
  • Odpowiedz
@Shaki: chciałem modularny zasilacz ze złotym certyfikatem, a ten dodatkowo jest pół pasywny, więc jak przeglądam neta komputer jest bardzo cichy, niemal jak laptop który sie nie zagrzał :D
  • Odpowiedz
@steemm: W sumie brąz/złoto nie taka ogromna różnica, ale najważniejsze że ma aktywne PFC i kompletny system zabezpieczeń. Przeciążenia, temperatura, zwarcia, zbyt wysokie/niskie napięcie. Człowiek wyda parę stówek, ale potem nie martwi się że nowy sprzęcik pójdzie z dymem :] Modularne zawsze na +, bo ja też lubię mieć ładnie poukładane kabelki i porządek w obudowie :3
  • Odpowiedz