Wpis z mikrobloga

Wybaczcie za głupie pytanie, ale...

Chodzi o mocowanie kamery do kasku motocyklowego. Czy ta "podstawka" z taśmą, ona musi być IDEALNIE, na całej powierzchni przyklejona, czy może delikatnie gdzieś odstawać, bo wiadomo kaski mają owalne kształty, a mój uchwyt jest płaski.

Przeczuwam odpowiedź na to pytanie, to idąc dalej - po prostu potrzebuje zakrzywionej "taśmo-podstawki", right?

#pytanie #sj4000 #gopro #motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nokiius: Mój kumpel jeździ z kamerką i po prostu znalazł najbardziej płaską powierzchnię. On ma zamocowaną w osi kasku, mocowanie mniej więcej 45 stopni do poziomu i kamerka odchylona do tyłu. Dał tam jakąś mocną taśmę i śmiga. Chyba jakieś dodatkowe zabezpieczenie jeszcze robił żeby jej nie zgubić jakby co, jakaś linka, czy coś, musiałbym podpytać.
  • Odpowiedz
@Nokiius: z sj4000 dostałeś jedną zakrzywioną podstawkę i obustronną taśme / kawałek taśmy. Ten kawałek taśmy kleisz na kask, poźniej na tą taśmę kleisz prawdziwą podstawkę. Mi się mocno trzyma ( czyli dwie taśmy - 1 3m na kask, i na tą taśmę ta podstawka, która ma własną taśme)

A dlaczego najpierw ta taśma 3m? Po to, by wyrównać powierzchnie , bo ona jest miękka, i można kształtować.
  • Odpowiedz
@KtosWazny: @snapp:

To nie jest taśma klejąca, ale taki uchwyt, który posiada jakiś tam klej.

@Klopsztanga:

No własnie j----a mać, ta niby zakrzywiona podstawka nie jest jakoś specjalnie zakrzywiona. Bardzo delikatnie, tak, że za c---a nie złapie mi na całej powierzchni idealnie. Możliwe, że dostałem dwie niezakrzywione?
  • Odpowiedz