Wpis z mikrobloga

#coolstory #notcoolstory #karma . Karma wraca naprawde ;) mam jeden konkurencyjny skład w okolicy z kruszywami ktory bardzo stara sie robic mi negatywna opinie , podkupowac klientów dokładając do zleceń itp . W każdym bądź razie wracam wczoraj koło 2;00 samochodem do domu patrzę a tu na chodniku nie daleko gdzie skręcam do siebie jakas bójka , zatrzymałem sie i patrzę co sie dzieje ... Dwóch na dwóch w tym wlasnie jeden z nich to szef konkurencji o ktorej wspomniałem ;) dostał porządna przekope ;) a blaszki na potylice spadały na nim równo ;) powinienem był zadzwonić na bagiety .. Ale widok wracającej karmy zbyt mi sie podobał . Jak sie dzisiaj dowiedziałem od znajomego słusznie mu #!$%@? , gość zaczepił w chamski sposób dziewczynę jednego z tych typów po czym oni grzecznie go poprosił o spokój i zeby szedł do domu , wtedy zaczął obrażać ta dziewczynę i grozić chłopakowi ;) nie skończyło sie to dla niego dobrze ;) az chyba wpadne w poniedziałek po jAkis worek piasku obejrzeć jego śmieszny obity ryj ;D