Wpis z mikrobloga

@zdrepcevakrv: Polecam zobaczyć jak była u Wojewódzkiego (rok lub dwa temu). Wtedy trafiło do mnie, że w porównaniu z innymi młodymi gwiazdkami na rynku ona chyba ma cokolwiek w głowie i zachowuje się całkiem normalnie. W każdym razie daleko mi do nazwania jej zdzirą, dla mnie tego typu ruchy to po prostu element tańca.
  • Odpowiedz
@ereswude: "wygląda" to słowo-klucz ;) nie wiem jak się zachowuje, ale ubiór a ruchy, które są elementem tańca to różnica. W sumie nie mówiłem akurat o niej, tylko ogólnie o tym, że większość panien tam zamiast sukienek zakłada zwykle jakieś majtki+gorset ;) a do tego wiją się po tym facecie jak przy rurze. Nie gorszy mnie to, ale widzę, że to tani chwyt, raczej celują w głosy różnych napalonych onanistów,
  • Odpowiedz
@jnscarlet: wiem o tym, a ponieważ widziałem ją wczoraj (teściowa namiętnie ogląda wszystkie talent-gunwa) a za cholerę nie kojarzę jej partnera (jak większości uczestników) to wolałem się upewnić.
  • Odpowiedz
Bożenka to #!$%@? :| wiedziałem że to się tak skończy jak tylko i dała dupy przed ślubem https://www.youtube.com/watch?v=KLK6iIg4RHc to musiało się tak skończyć. Teraz znowuż jakieś wygibasy z jakimś Mariano Italiano przed ludzmi za piniondze. A taka porządna dziewczyna była ;/


@jogurttruskawkowy: █▬█ █ ▀█▀ xD

Ogólnie ma taki dość suczy wyraz twarzy i fajna dupa generalnie z niej, ale mam wrażenie, że kobiety z takim wyrazem buzi mają tendencję
  • Odpowiedz