Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że jeden facet (najpewniej tylko z pistoletem) terroryzuje niemały skrawek miasta przez kilkanaście godzin, a policja nic nie potrafi zrobić? Z tego co wiadomo, negocjatorzy próbują złapać z typem kontakt (dzwoniąc i krzycząc do drzwi) i porozmawiać z nim, wynegocjować żeby się poddał. I jeszcze najpewniej ma związek z zabójstwem które miało miejsce niedawno. Cały blok ewakuowany, media odcięte, dzieci do szkoły mają nie iść jutro(!), no to do cholery ile się można bawić z takim bandytą w ciuciubabkę? Kilkudziesięciu antyterrorystów (!), snajperzy (którzy wg gen. Polko nie bardzo mogą strzelać)... jakiś b----l na kółkach.

#policja #sanok #ocochodzi
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maikeru: wiem przecież, tylko ile można czekać na rozwiązanie sytuacji? Chcą żeby poszedł spać, czy co?

@zibiusz1: @kulisz: czytałem newsy dzięki ;) Podobno też jest tam dobrowolnie...

@Baron_Al_von_PuciPusia: To zabezpieczenie sytuacji, a nie rozwiązanie problemu. Skoro facet nie chce się poddać, to dla mnie rachunek jest prosty. Czekam na szturm, pewnie gdzieś nad 4-5 rano, jak jeszcze ciemno a już spać się chce...
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: Trochę racji masz, ale gdyby nie było zagrożenia, to już by weszli i było by po akcji. Jak dla mnie, trwa to jednak już trochę długo, chociaż rozumiem, że trzeba czasu na ustalenie potrzebnych szczegółów aby wkroczyć.
  • Odpowiedz
@ManTaQue: Głupia dziewucha...

W tym czasie jak przeciągają, mogą robić rozpoznanie jakieś co tak naprawdę mogą zastać w mieszkaniu, żeby czasem nie wparować na pudło granatów
  • Odpowiedz
@footix: Grałem w SWAT więc wiem jak to działa! Swoją drogą to mam nadzieje, że go złapią do 6 rano bez strat i afer bo inaczej wszyscy przez pół weekendu będą onanizować się niekompetencją policji.

@ManTaQue: Zobaczymy jak się to rozwinie. Facet strzelał do policjantów, nie chciał negocjować i wydaje się być nieobliczalny. Jak się nie podda to w końcu go będą szturmować.
  • Odpowiedz