Wpis z mikrobloga

#blizzard trochę przegiął z tym nerfem buzzardowi. Nerf sie należał ale nie aż taki np. gdyby buzzard był za 3 many 2/1 lub 2/2 byłoby to całkiem normalne i dobre posunięcie, a teraz stronnik dobierający karty tylko jeśli wystawisz bestię ze statami 3/2 za 5 many to za duża zmiana chyba każdy to widzi nawet jeśli nie lubi huntera. Nerf Leeroya to kompletna pomyłka niby niewielka zmiana ale kompletnie niepotrzebna. Jeśli już chcieli go psuć mogli zmniejszyć mu atak o 1 albo dodać jedno pisklę więcej do spawnu kiedy wchodzi. Kartą za to która jest nie ruszona, a moim zdaniem potrzebuje przycięcia jest Kel'Thuzad. Powinien wskrzeszać stronników a początku bądź końcu naszej tury a nie co turę. Myślę że buzzard zostanie jeszcze naprawiony choć na pewno nie będzie powrotu do obecnych jeszcze jego statów. #hearthstone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@McLukas: Buzzard owszem - przesadzili. Leeroyowi zmniejszyć atak? to zrówna się z rakieterką. Dodać pisklę? To i tak finisher, nikogo nie obchodzą pisklaki. 1 many więcej i niszczą wszystkie idiotyczne comba, doskonałe zagranie. A Kelowi po co nerf? To jest karta typu "win more", rzadko daje możliwość wykazania się i ratowania sytuacji.
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: Jeśli sądzisz że Kel'Thuzadowi nie należy się nerf to ja mam taką samą opinię na temat Leeroya. Z atakiem 5 zrówna się z rakieterką ale ona jest za 6 a on by był za 4 nadal wiec nadal lepiej niż ona.
  • Odpowiedz
@McLukas: Leeroy jako finisher pojawia się niemal zawsze jeśli masz go w decku. Mając Kela rzucisz go może 2-3x na 10 walk, bo jest za wolny i sytuacyjny. Inaczej poleci silence albo inny hex i tyle z niego.
  • Odpowiedz
@McLukas: Zgadzam się, nerf potrzebny zarówno dla leeroya jak i buzzarda, przy czym buzzard stał się gniotem, totalnie niegrywalną kartą obecnie, chyba, że ktoś w 7 turze zamarzy sobie rzucić buzzarda + snake trap ale to i tak bieda z nędzą. Kelthuzad nerf potrzebny ale po mistrzostwach, na blizconie ta karta może mieć ciekawe zastosowania w controlnych deckach, a z leeroyem już wszystko widzielismy to może wreszcie coś się zmieni
  • Odpowiedz