Wpis z mikrobloga

Typowy FPS na nową konsolę. Powtarzanie pomysłów znanych już w Gwiezdnych Wojnach - lasery, dziwne potwory i efekty specjalne. Ale to nadal FPS, tylko z narąbanymi ozdobnikami jak na choince. Gra umrze tak szybko jak umarł Bulleststorm ze swoimi skill shotami. #ps4 #gry #destiny

Sądzę, że grą nie jarają się ludzie, którzy nie widzieli zapowiedzi tylko same gameplaye.
P.....y - Typowy FPS na nową konsolę. Powtarzanie pomysłów znanych już w Gwiezdnych W...

źródło: comment_DTO20cQ0O2vEaQp7TVvuXqyF0XAIoNKM.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pzanty: > Typowy FPS na nową konsolę. Powtarzanie pomysłów znanych już w Gwiezdnych Wojnach - lasery, dziwne potwory i efekty specjalne. Ale to nadal FPS, tylko z narąbanymi ozdobnikami jak na choince. Gra umrze tak szybko jak umarł Bulleststorm ze swoimi skill shotami.

Tak można opisać połowę fpsów osadzonych w przyszłości a jednak ludzie w nie grają
  • Odpowiedz
@Pzanty: idź być pecetowcem gdzie indziej. Grałeś w Destiny, że oceniasz? Bo coś tu czuje ból dupy.

Widziałem gameplaye, trailery, grałem w alphe potem w betę - specjalnie dla tej gry kupiłem PS4.

Jest Hype bo jest świeże uniwersum i mechanika z najlepszych gier nie tylko od Bungie. Strzelanie/pojazdy jak w Halo , multi jak w serii CoD, zbieranie/upgrade/levelowanie jak w rasowym MMO.

Czym mam się jarać kolejnym odgrzewanym Call
remixs - @Pzanty: idź być pecetowcem gdzie indziej. Grałeś w Destiny, że oceniasz? Bo...

źródło: comment_EqG1sYejAG7zqMpScmBTC9KrjN2QRM7S.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pzanty: zarabiam legalną pracą prowadząc firmę programistyczno/konsultingową i tak, stać mnie na kupienie sobie konsoli za 2k dla jednej gry. Mogę sobie ją nawet trzymać zapakowaną w szafie jak będę miał taką ochotę, a Tobie pozostał ból dupy.
  • Odpowiedz