Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że komuś nie spodobał się reflink w moim wpisie i pogonił do moderatora z donosem. Szkoda, bo po plusach i komentarzach widać było, że pomogłem paru osobom znaleźć coś ciekawego, a o to mi chodziło. :(

Wklejam jeszcze raz. Tym razem bez reflinka. Kto chce dostać gift kartę niech zarejestruje się z linka ogólnodostępnego na wielu forach (via google) lub wyśle mi priv.

Do listy dodałem kilka nowych pozycji. Sam dzisiaj kupiłem słuchawki AWEI, kartę micro sd 8gb, latarkę i okulary do jazdy nocnej (po tych nie spodziewam się szału ale zobaczymy) :) 4 przedmioty za 4 dolany.

4 zł

Myszka 3200 DPI

Karta Micro SD 8GB Kingston

Słuchawki douszne AWEI

Pendrive 8 GB Sandisk

Licznki rowerowy

USB hub 7 portów

Pendrive 8GB (USB i Micro USB)

Latarka CREE-xml T6

Zielony laser

Pałka do samojebki (monopod)

Okulary do jazdy nocnej

Okulary przeciwsłoneczne ala RB

7 zł

Pendrive 16GB (USB i Micro USB)

Głośnik bluetooth

Gamepad usb

Są jeszcze power banki 2600 mAh za 4 zł ale nie warto, bo battery not included więc co komu po samej obudowie. :)

#wish #aliexpress #cebuladeals #chinskiecuda
  • 145
@psposki: Jak obserwujesz #aliexpress to pewnie masz kartę walutową. Zmień sobie w ustawieniach wish.com walutę ze złotówek na dolary i wykorzystasz gift kartę w całości i zapłacisz za samą przesyłkę (1 dolara). :)

@Felonious_Gru: masz rację są przypadki cenowe, że da się zamówić 2 przedmioty w cenie 1 gift karty

@deenes: usuwam wszystkie reflinki, ostatnim razem wpis został usunięty właśnie z powodu reflinków

@ziobro2: jak masz 1 gift
@theworldismine: pistony są ale na 100% kiepskiej jakości podróby. Tak samo da się znaleźć beatsy z logiem apple ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale też kiepska jakość. Lepiej brać AWEI. Jak poszukasz to znajdziesz inne modele tej firmy, jednak będziesz musiał dopłacić kila złotych, więc nie będzie to zakup za 4 zł :(

@knk: tak

@ziobro2: Wiesz co, nie wiem. Chyba tylko każdy oddzielnie.
@Nivis: jakie tam potem kupisz :D ja z tej stronki skorzystałem tylko żeby zawinąć pada a'la x360 - będzie na czym grać na wykładach. ewentualnie jak jeszcze znajomy się zapisze z mojego linka to tę latarkę wezmę. resztę rzeczy i tak kupuję na aliexpress, tam jest czytelniej i wiarygodniej i wszystko.