Wpis z mikrobloga

#krakow #lpg #motoryzacja

potrzebuje wymienic butle (z owalnej na toroidalna) w bmw e36 320 oraz wyregulowac sekwencje, zna ktoś dobrego gazownika? Normalnie bym poszedł do mgas ale za wymiane butli i regulacje życzą sobie 950zł (a butla tylko 48l). Chyba, że to normalne ceny.
  • 13
Jeździłem tam kilkoma firmowymi samochodami. Ciągłe poprawki. Często nie potrafią wskazać poprawnej przyczyny usterki. Obsługa zamiast robić laskę robi ci łaskę. Fabia 1.6 po przeglądzie i regulacjach zaczęła palić 15l na 100, po kolejnej gasła ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sorek: lpg-forum.pl mówi, że w Krakowie nie ma dobrego zakładu. Niestety. To, że zakład X założy komuś gaz i to jeździ i jest oszczędność to jeszcze nic nie znaczy. Polecali Młyny, trzeba pojechać kilka km za Busko Zdrój (1-1.5h drogi) i zazwyczaj zostawić auto na dzień czy dwa. Ja po kupnie samochodu pojechałem właśnie do nich, wolę zrobić raz a dobrze niż polegać na Januszach, którzy stroją auto na podstawie przygazówki
@hahah: Czyli skorzystam z oferty mGas.

IMO bardzo profesjonalnie to zrobili i bylem zadowolony, neistety cena mnie odstrasza ;/

Btw. da sie gdzies w Polsce V generacje zalozyc? ;)

@GT2:
@sorek: V eneracja to te najnowsze silniki z wtryskiem bezpośrednim? W tych Mlynach jak byłem to wsadzali go do nowej octavii, oprócz ekipy lokalnej byli tam tez goście ze Staga.