Wpis z mikrobloga

Pora na głosowanie na najlepszą jednostkę poziomu 2. Zasady są takie same jak wcześniej. Każdy kto chcę zagłosować tworzy pod tym wpisem swoją listę stworów 2 poziomu szeregując je od najlepszego do najgorszego przyznając jednocześnie punkty (od 9 do 1).

Każdy kto nie brał jeszcze udziału w tej ankiecie może dołączyć w każdej chwili a jeśli chciałby ocenić też jednostki z pierwszego poziomu może to zrobić pod tym wpisem.

Wołam wszystkich którzy swoje głosy już oddawali, lub wyrażali taką chęć i plusujących(mam nadzieję, że dołączycie do zabawy:)

@UkradliMiPuzzIe: @Secezar: @seeksoul: @Sebeq92: @sbcs: @hortu: @fledgeling: @Lukigostek: @Noct: zawołam też #homm3 może ktoś będzie chciał jeszcze dołączyć.

A teraz krótkie podsumowanie dotyczące stworzeń z pierwszego poziomu. Wygrał Centaur minimalnie wyprzedzając Kościeja. Miejsce na podium ma też halabardnik z niewielką stratą do pierwszej dwójki. Zdecydowanie najgorszą jednostką okazał się Chowaniec.

Oczywiście będę aktualizował tabelkę jeśli ktoś dodał by swoją listę do pierwszego wpisu.

średnia punkty

Centaur Bojowy 7,1 9

Kościej 7 8

Halabardnik 6,6 7

Gremlin 6,1 6

Troglodyta 4,7 5

Gnoll Maruder 4,4 4

Hobgoblin 4,1 3

Rusałka 3,1 2

Chowaniec 2,1 1


Od teraz wszystko będę wrzucał pod wielce oryginalnym tagiem #homm3ranking

Jako, że wygrał Centaur Bojowy posłuchamy sobie muzycznego tematu z bastionu;)
cesar90 - Pora na głosowanie na najlepszą jednostkę poziomu 2. Zasady są takie same j...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clearview: Jak podliczę głosy, postaram się jutro to zrobić, a jeśli się nie uda to w czwartek.

Ale głosowania nie ominiesz bo zawołam wszystkich którzy już głosowali;)
  • Odpowiedz
Krasnoludzki Wojownik


świetnie tutaj widać, kto gra w trybie multiplayer; a kto głosuje na jednostki z ulubionego miasta, nawet jeśli są badziewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fledgeling:

Nigdy nie grałem online, ale sądzę, że znam HoMM bardzo dobrze. Wszystko pewnie zależy na jakim poziomie się gra. Jak na najwyższym, Krasnale są słabe, bo nie masz na nie kasy, podejrzewam że są grywalne na niższych ustawieniach. Sam je dałem 3 od końca (gram tylko na najwyższym :) )
  • Odpowiedz
@cesar90:

Dzięki za wspomnienie w komentarzu, dodam od siebie 2 (ewentualnie 3:) ) słowa.

9 - Żywiołak burzy, bezdyskusyjnie najlepsza jednostka 2lvl która spokojnie może rywalizować z 3 lvl'em, jej słaba strona to podatność na błyskawicę oraz wysoki rozrzut obrażeń(2-8) przez podatne są również na
  • Odpowiedz