Wpis z mikrobloga

Pora na głosowanie na najlepszą jednostkę poziomu 2. Zasady są takie same jak wcześniej. Każdy kto chcę zagłosować tworzy pod tym wpisem swoją listę stworów 2 poziomu szeregując je od najlepszego do najgorszego przyznając jednocześnie punkty (od 9 do 1).

Każdy kto nie brał jeszcze udziału w tej ankiecie może dołączyć w każdej chwili a jeśli chciałby ocenić też jednostki z pierwszego poziomu może to zrobić pod tym wpisem.

Wołam wszystkich którzy swoje głosy już oddawali, lub wyrażali taką chęć i plusujących(mam nadzieję, że dołączycie do zabawy:)

@UkradliMiPuzzIe: @Secezar: @seeksoul: @Sebeq92: @sbcs: @hortu: @fledgeling: @Lukigostek: @Noct: zawołam też #homm3 może ktoś będzie chciał jeszcze dołączyć.

A teraz krótkie podsumowanie dotyczące stworzeń z pierwszego poziomu. Wygrał Centaur minimalnie wyprzedzając Kościeja. Miejsce na podium ma też halabardnik z niewielką stratą do pierwszej dwójki. Zdecydowanie najgorszą jednostką okazał się Chowaniec.

Oczywiście będę aktualizował tabelkę jeśli ktoś dodał by swoją listę do pierwszego wpisu.

średnia punkty

Centaur Bojowy 7,1 9

Kościej 7 8

Halabardnik 6,6 7

Gremlin 6,1 6

Troglodyta 4,7 5

Gnoll Maruder 4,4 4

Hobgoblin 4,1 3

Rusałka 3,1 2

Chowaniec 2,1 1


Od teraz wszystko będę wrzucał pod wielce oryginalnym tagiem #homm3ranking

Jako, że wygrał Centaur Bojowy posłuchamy sobie muzycznego tematu z bastionu;)
cesar90 - Pora na głosowanie na najlepszą jednostkę poziomu 2. Zasady są takie same j...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clearview: W dwóch miejscach dałeś Zombie, a nie ma Wilczego rycerza. Przypuszczam, że Zombie dałeś 3 a wilkom 6, ale wolałbym się upewnić przed policzeniem.
  • Odpowiedz