Wpis z mikrobloga

Ok, zagrałem dwa mecze w demko #fifa15 i jest duży przeskok z 13, w którą gram. Dużo łatwiej można dryblować samym analogiem, bo piłkarze mają swoją masę, którą nie tak łatwo zatrzymać, jeśli się zrobi krok w niewłaściwą stronę. Bardzo podoba mi się realizacja meczu (scenki, chociaż one pewnie się znudzą po paru meczach) i powtórki w przerwie gry. Czego jednak nie mogę zdzierżyć to klatkowania w pewnych momentach... i5 3,8 GHz, GeForce 770 2 GB, 8 GB RAM i przy karnych musiałem puszczać strzał z wyprzedzeniem, bo taki lag był.
  • 4
@KORraN: i5 3.4 GHz, radeon 5870. High + AA = 90-120 fps. Gra chodzi płynnie mimo podobno większych wymagań, ale masz racje, w pewnych momentach spadają fpsy, np na powtórkach, zbliżeniach, przerywnikach i tak dalej. Ale tragedii nie ma.
@KORraN: A co to ma do rzeczy na litość boską? Skoro gra chodzi w 120 fpsach na paruletnim gpu to problemy klatkowania są od silnika/kodu gry, możesz miec 880titanium mega turbo geforce i tak będzie przycinac. O tym była rozmowa a nie o licytacji kto ma lepsze GPU.