Wpis z mikrobloga

293377,60 - 100 = 293277,6

Bieg 7 Dolin na Festiwalu w Krynicy (Mistrzostwa Polski)

Przewyższenia +4500m/-4500m

Założenie było takie żeby ukończyć w limicie czasowym. Start w nocy o 3:00. Limit 17h.

Po paru kilometrach dostałem gałęzią w prawe oko i już do końca niewiele na nie widziałem. Miało to też wpływ (poza zmęczeniem i błotem) na późniejsze potknięcia i jeden upadek. Po połowie dystansu zaczęło odzywać się wspomnienie po ostatniej kontuzji kolana. Do drugiego przepaku w Piwnicznej (66 km) trzymałem niezłe tempo, za mocne jak na to co sobie założyłem przed startem. Na ostatni etap biegu (moim zdaniem najtrudniejszy technicznie), przypadły też najgorsze warunki pogodowe - najpierw upał i duża wilgotność a potem burze przez co na zbiegach było ślisko, w lasach zalegało błoto (a pod koniec nawet wiatrołomy po letnich nawałnicach). Miałem spory zapas do limitu czasowego więc zacząłem się oszczędzać i dużo mniej ryzykować na zbiegach. Średnie tempo mocno spadło, ale dzięki temu dotrwałem do mety.

Wystartowało 760 osób, dotarło do mety 500. Ukończyłem nieco za trzecią setką z czasem w okolicach 15,5h.

#sztafeta

Zdjęcie poglądowe ze strony Festiwalu Biegowego.
mizaj - 293377,60 - 100 = 293277,6



Bieg 7 Dolin na Festiwalu w Krynicy (Mistrzostw...

źródło: comment_GJAPLkHa8gDgU9FpvEoiT4Ue1XPAMBxg.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz