Wpis z mikrobloga

Mirasy, jakie mi się #sadstory przypomniało. W czasach liceum chodziłem do klasy z pewną dziewczyną, takie 7.5/10 z wyglądu + miała coś uroczego w sobie, no i miała chłopaka, całkiem w porządku gościa. Byliśmy z tej samej okolicy, więc często rozmawialiśmy jadąc busem do szkoły.

Pewnego razu nasza rozmowa zeszła na temat jej chłopaka. Zaczęła mi opowiadać o swoim związku, o tym jak bardzo im się układa, jaka ona zakochana w nim jest, tego typu rzeczy. Powiedziała też, że od czasu jak zauważyła, że mu zaczęło zależeć na tym związku, polubiła grać mu na emocjach, grożąc mu, że z nim zerwie, kłócić się z nim o byle co, robić afery o błahostki, czy też podczas spraw łóżkowych przerywać zabawy i wychodzić obrażona z pokoju, ot tak, po prostu.

Gdy zapytałem, dlaczego to robi - odpowiedziała



#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 19
@luzny_bogdan:

"Dziewczyny słuchajcie , jaka historia mi się przypomniała. W czasach liceum chodziłam do klasy z pewnym chłopakiem, takie 7.5/10 z ciała + miał coś uroczego w sobie, no i miał dziewczynę, całkiem w porządku była. Mieszkaliśmy w tej samej okolicy, więc często rozmawialiśmy jadąc busem do szkoły.

Pewnego razu nasza rozmowa zeszła na temat jego dziewczyny. Zaczął mi opowiadać o swoim związku, o tym jak bardzo im się układa, jaki