Wpis z mikrobloga

Czy są tu jakieś #mirasy z #gdansk i ogółem #trojmiasto grające w #footballmanager ? Proponowałbym stworzenie reprezentacji Wolnego Miasta Gdańska w #fm14 (tak sentymentalnie i patriotycznie hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam podejmowałem wcześniej próby, lecz mimo tego, że coś tam w edytorze skrobałem, to nie umiem wielu rzeczy. Największy problem miałem z grafikami, flagą itd.

Lista rzeczy do zrobienia:

1. Baza danych zawodników (obywatelstwa itp.)

2. Terytorium (WMG To nie był tylko Gdańsk, miał on kilka miasteczek wkoło, może #mirki dodadzą jakieś miejscowości, których nie ma)

3. Media (gazety, telewizje itd.)

4. Liga/i (Dość jasne, ale w FM-ie nie ma zbyt dużo zespołów z Pomorskiego, a co dopiero z Gdańska, trzeba stworzyć część drużyn i zawodników)

5. Kraj (ogółem informacje o nim, i stworzenie go, ściśle powiązane z terytorium)

6. Zrobienie grafik. (Herby klubowe, Flaga państwowa w różnych formatach)

Proponuję zmienić w bazie danych, Andorę, czy inne San Marino w WMG w tylko trzeba usunąć wszystkie miasta przynależące do tego państwa, media, piłkarzy, trenerów itd.

Proponuję by mirki, które wiedzą o swoich lokalnych drużynach stworzyły je w bazie danych, razem z piłkarzami, strojami itd. Oczywiście chciałbym by nie było sytuacji, że jakiś randomowy Marek z Sopotu miał 200/200 potencjału i 20/20 umiejętności

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgłaszam się do zrobienia ligi, mogę też ogarnąć drużyny: Polonię Gdańsk, i Gedanię.

Proponuję też stworzenie jakiegoś planu od czego zaczynamy, rozdzielenie obowiązków itd. ale to w komentarzach.

To co są chętni? :D

#projekt #gry #fm14 #footballmanager

  • 7