Wpis z mikrobloga

Lubię MIUI, który jest u mnie na red rice (w wersji v5 - 17). Jeszcze nie jest to kit kat, ale do końca roku taką wersję wypuszczą. Cenię sobie prostotę, przejrzystość i wygodę. W związku z tym, że nie korzystam z widgetów, ani wielu aplikacji postanowiłem (mimo że launcher Mihome jest w miarę prosty) coś zmienić. Padło na jedyny launcher, który może konkurować prostotą/przejrzystością, a mianowicie Smart Launcher (darmowy i płatny - dla niektórych gestów i niektórych opcji zmian ikon itp). Ja uważam że wersja bezpłatna ma wszystkie potrzebne mi opcje. I tak już chyba zostanie...

Wraz z odpowiednim motywem od MIUI i ikonami (których jeszcze szukam) mam to o co mi chodziło. Schludny i przejrzysty system z dostępem z palca do tego czego używam. Trudno opisać funkcjonalność. Trzeba mieć MIUI i ten launcher :)

Wydaje się że nie wciąga beterii, aczkolwiek nie robiłem testów więc to tylko subiektywne wrażenie.

#android #miui #redrice #hongmi #pokazpulpit
goromadska - Lubię MIUI, który jest u mnie na red rice (w wersji v5 - 17). Jeszcze ni...

źródło: comment_dohJbufOcAkw4v4MNlX6IqVm3YYCEuEZ.jpg

Pobierz
  • 3