Wpis z mikrobloga

@swinkapl: Ale tam są same śmieci, jakbym to wszystko poukrywał to pusta tablica jest więc jaki jest sens trzymania tam konta skoro nikt nic nie wrzuca co by mogło kogokolwiek zainteresować ? Co chwila tylko zaproszenie do gier, zaproszenia do jakiś debilnych wydarzeń, icebucketchallenge co chwila, post z tym że ktoś osiągnął jakiś achivment w grze po posadził marchewkę (po ukrywane są posty z gier ale i tak nie wyrabiam bo
@login_zajety_sic: Trochę mi cię żal, że nie masz nikogo wartościowego wokół siebie i nie potrafisz wśród całego gówna w internecie znaleźć sobie czegoś pozytywnego co cię kręci. Mam FB od jakiś dwóch, może trzech lat i mam na nim tylko osoby, z którymi faktycznie utrzymuję kontakt i nie są #!$%@?. Do tego masa fanpejdży stronek, których już teraz nie muszę odwiedzać codziennie - po prostu wbijam na fb i sobie przeglądam
@swinkapl:

Trochę mi cię żal, że nie masz nikogo wartościowego wokół siebie


Mam i z tymi osobami utrzymuje kontakt, jest ich nawet sporo także spoko :)

nie potrafisz wśród całego gówna w internecie znaleźć sobie czegoś pozytywnego co cię kręci.


Potrafię także też spokojnie.

Może masz rację, zrobić porządki i tyle. Z fejsa korzystam w podobny sposób co ty, obserwuje fanpage stron które mnie interesują by być na bieżąco, udzielać się