Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, że młodo wyglądam. Jestem na półmetku studiów, a wszystkie znajome dają mi kilka lat mniej, przeważnie 17-18 lat. No i jak możecie się domyślić, powodzenie mam dość mierne. Da się to jakoś "oszukać" czy pozostaje mi czekać 10 lat na swoją kolej? Jedynym rozwiązaniem chyba jest siłka i mozolne masowanie (jestem szczupły a na dodatek dość niski), żadnej brody nie zapuszczę, bo wygląda jak patyki wbite w gówno. Świetnej bajerki też nie posiadam.

#tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie
  • 28
@lampion: jak się zaczęłam spotykać z moim mężem to jedna ze znajomych zapytała czemu zadaję się z gowniarzami, a jest ode mnie kilka lat starszy. Ciagle, jak nałoży trampki i bluzę, potrafi mieć kłopot z kupnem alkoholu a ma prawie 30 i sądzę, że to duża zaleta:)
@lampion: ja mam 74kg i 192 wzrostu. Na początku roku ważyłem 65kg i prawie nie było mnie widać, ale było to spowodowane przebytą chorobą. Mogę Ci dać jedną radę: jedz o stałych porach, dużo się ruszaj, staraj się przebywać na świeżym powietrzu jak najwięcej, to zauważysz wzrost wagi, a sylwetka się wzmocni. Unikaj siedzenia przed kompem i podjadania, bo wtedy wywali Ci brzuch i tyle będzie z wagi :P

A wygląd