Wpis z mikrobloga

Moja panienka powiedziała mi, że nie obchodzą ją moje plany - ona za rok chce mieć dziecko.

ZGADNIJCIE KTO PRZEZ NAJBLIŻSZY ROK NIE PORUCHA?

1. JA


Tak, wiem, bez mojego ruchania też może zajść ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wtedy nie mój problem.


#oswiadczeniezdupy #rozowepaski
  • 51
  • Odpowiedz
@xXProLiteXx: pamiętaj, że pisząc w necie cokolwiek ktoś odpowiada na tyle na ile "pozna" sytuację z tego co napiszesz ;) Kilka razy wspomniałeś jak to się poświęcasz i dokładnie tak to odebrałam ;) I nie chodzi o nie myślenie, tylko nie wypominanie, a to różnica :P Chciałeś coś zrobić - dla wspólnego dobra. A poświęciłem się, bo musiałem... Pierwsze ma dla mnie pozytywny wydźwięk, a drugie negatywny (jak robienie czegoś
  • Odpowiedz
@Synekdocha: Niee, primo wasektomia może sama się cofnąć, secundo nie chcę kombinować z żadnym skalpelem przy moich jajach, tertio - a po co? Już wolę nie dawać nadziei i postawić sprawę jasno.

@marysuistyczna: No zobaczymy jak ona to ocenia. Będę musiał z nią w najbliższym czasie o tym porozmawiać.
  • Odpowiedz
@xXProLiteXx:

A ile lat ma twój różowy pasek? Jest szansa aby się ogarnęła?(czytałem tak na 50%, może odpowiedziałeś już)

Pamiętaj, że przez życie idziecie razem, na długie lata...I czy byś chciał aby ktoś przez wszystkie te lata decydował za Ciebie nie licząc się z Twoim zdaniem? Przykładów podałeś aż nadto.

Dobra rada dla Ciebie pogadaj o tym z zaufanym facetem(kuzyn, ojciec, przyjaciel) kto już jest sporo lat po ślubie.
  • Odpowiedz
  • 0
@xXProLiteXx: to co napisałeś w tym wpisie, nastawienie do tej dziewczyny jakie prezentujesz sugeruje, że to nie ta. Więc zakończ ten związek lepiej, zanim będzie za późno.
  • Odpowiedz