Wpis z mikrobloga

Mirki, co byście zrobili, gdybyście wiedzieli, że ktoś jest zdradzany przez swojego partnera? Powiedzieć zdradzanemu i zaryzykować przekonanie się na własnej skórze, że "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane" czy nie wpieprzać się mędzy #rozowypasek a #niebieskipasek (w końcu dorośli są) i pozwolić biednemu rogaczowi żyć w błogiej nieświadomości?

#pytanie #zwiazki #zdrada
  • 24
  • Odpowiedz
@Cersei: zalezy czy ten koleszka to twoj dobry znajomy/przyjaciel, wtedy bym bez zadnego wahania powiedzial, nawet czulbym sie w obowiazku, a jesli to jacys ludzie ktorych masz w dupie toooo miej ich w dupie. proste.
  • Odpowiedz
@Cersei: Jesli on to Twoj kumpel/przyjaciel to powiedziec aby ratowac czlowieka, jesli nie to tez powiedziec. Najlepiej miec jakies dowody bo naturalny odruch bedzie ze 'nieee... to nie mozliwe'.


Kij w oko zdrajcom, bo w dupe to przyjemnosc!

  • Odpowiedz
@Jazielony: To moja współlokatorka, Słowaczka. Nie jest to wielka przyjaźń ale lubię ją i szkoda mi dziewczyny po prostu. Boję się tylko, że źle zinterpretuje moje intencje albo on okręci kota dupą i wyjdę na mącicielkę.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Haha, tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też zawsze uważałam, ze nos w sos i nie wpieprzać się w relacje dwójki ludzi, tylko teraz mam najzywczajniej wyrzuty sumienia za każdym razem jak słyszę mój chłopak to, mój chłopak tamto, on jest taki wspaniały, przysłał mi kwiaty do biura, zabrał na kolację, nosz #!$%@?, cwany zdrajca :[ a ona świata poza nim nie widzi.
  • Odpowiedz
@AnnMari: w sobotę byłam w klubie i widziałam go z inną dziewczyną. Całowali się, obejmowali, Anglicy są dość obsceniczni jak są pijani więc nie ma złudzeń, że coś tam jest. Ona w tym czasie miała urlop i była u rodziny na Słowacji. To był on, bez wątpiwości bo przywitał się ze mną trochę wystrachany jak mnie zobaczył następnie się ulotnił ze swoją panną.
  • Odpowiedz
@Cersei: to może wyślij jej anonima? nie będzie wiadomo, że to Ty, a ona zacznie węszyć. Wiem, że to do końca nie jest fair, ale skoro obawiasz się jej reakcji lub jego, to może najlepsze rozwiązanie. Duże prawdopodobieństwo, że on może się do Ciebie przywalić, skoro widzieliście się w klubie
  • Odpowiedz