Wpis z mikrobloga

Wchodzę do pokoju,syn gra w minecrafta.

ja-co robisz?

syn-musze bić murzynów

ja-czemu?

syn-bo im się nie chce robić

6 latek:P zaznaczam że nie jestem rasistą i nigdy w domu na głos nie mówiłem takich rzeczy

#coolstory

#heheszki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil1210: no gdybym pracował w normalnym europejski kraju,to wracał bym z pracy tak jak syn ze szkoły ale skoro muszę po pracy brać zlecania pracować po 16h z dojazdem,żeby miał potrzebne rzeczy to sorry ale wole żeby mu nie brakowało,do tego dzieciaki mają swoje sposoby aby dotrzeć do zabronionego.
  • Odpowiedz
@turbosowa: zainstalowanie programu logującego co się robi na komputerze to nie jest duża robota. Gdyby naprawdę zależało ci aby dziecko nie korzystało z komputera w niewłaściwy sposób to byś to ogarnął.
  • Odpowiedz
urwa muszę uważać co on robi przy kompie ten śmietanka to jakaś patola


@turbosowa: Uważaj ,żeby nie trafił na Testovirona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klik, klik, klik i klik oraz najważniejsze! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
gdybym pracował w normalnym europejski kraju,to wracał bym z pracy tak jak syn ze szkoły ale skoro muszę po pracy brać zlecania pracować po 16h z dojazdem,żeby miał potrzebne rzeczy


nie chcę wyjść na snoba ale w domu jest są 4 telefony z dostępem do neta,dwa tablety,pc,konsola i lapek


@turbosowa: #!$%@? po 16 godzin żeby wydawać kasę na takie #!$%@? i marudzisz, że nie masz czasu dla dziecka bo żyjesz
  • Odpowiedz
@turbosowa: to jeden z podludzi na yt ktorzy kręcą gameplaye z komentarzem głosowym, z tym ze humor ze tak powiem wulgarny, dostosowany do poziomu 8-10 latków, bo taka mają widownię, i z tego się utrzymują. Na twoim miejscu zablokował bym jakoś Yt, bo młody pewnie dalej będzie to chłoną i bedzie Niedługo tym przezarty ze tak powiem. Wiem co mówię bo nie mam małego brata który czasami pierdzieli takie głupoty
  • Odpowiedz
@turbosowa ale nie zapomnij mu powiedziec dlaczego blokujesz dostep do jego ulubionego minefaga. Powiedz, ze oni sa podludzmi i maja durnowaty humor. Zamiast tego polec mu MinecraftPL - chyba jako jedyna kompetentna, nieprzeklinajaca, bez glupiego humoru osoba jezeli chodzi o yt. Nie nagrywa juz, ale stare filmy nadal sa. Sprawdz sam zreszta :P
  • Odpowiedz