Wpis z mikrobloga

Wchodzę do pokoju,syn gra w minecrafta.

ja-co robisz?

syn-musze bić murzynów

ja-czemu?

syn-bo im się nie chce robić

6 latek:P zaznaczam że nie jestem rasistą i nigdy w domu na głos nie mówiłem takich rzeczy

#coolstory

#heheszki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil1210: ty bys pozabieral wszystko w #!$%@?, bez tlumaczenia? Wtedy dzieciak bylby raczej przekonany ze to ty jestes zly. Dla dzieci trzeba byc wzorcem i nalezy im wskazywac wzorce, moim zdaniem. Ten MinecraftPl mumo swojej nazwy naprawde nie jest taki zly ;)
  • Odpowiedz
@kamil1210: Miałem coś takiego za dzieciaka. Wybacz, ale takie programy o kant dupy potłuc, udało mi się to rozbroić w 15 minut a naprawdę żaden ze mnie talent hakerski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@turbosowa: Zablokuj YT jak najszybciej bo gwiazdy "YT" #!$%@?ą twojemu dziecku psychikę całkowicie. W wieku 7 lat będzie ci mówić o waleniu konia, #!$%@? się i #!$%@? czegoś. Raz chcąc nie chcąc oglądałem "śmietankę" YT (znajomi w domu i trza komputer udostępnić ich synowi) i to była po prostu masakra. #!$%@? umysłowe lvl. 9999.
  • Odpowiedz
@turbosowa: Przecież w minecrafcie nie ma żadnych osob ciemnoskórych, którzy wykonują za kogoś robotę. Powinieneś poważnie porozmawiać z dzieckiem.
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: ładnie jesteś #!$%@?,jeżeli myślisz że pracuje tylko po to żeby kupić tablet czy telefon.

No ale ludzie mają różne priorytety w życiu,dla jednego szczytem luksusu będzie srajfon a dla innego lexus eot.
  • Odpowiedz
@artpop: i tu się chyba mylisz,bo pytałem o co biega i takie tam,pomijając ze oglądał tego śmietankę na yt.

Młody twierdzi że jak w zamku wybuduje wieże i postawi tam czarnego,to on zawsze mu ucieka,a jak białego to stoi jako strażnik.
  • Odpowiedz