Wpis z mikrobloga

@Uspavanka:

potem płacz, że jesteś polem, które on może zaorać


Ja tam nigdy nie płakałem, że ktoś zza granicy ma większe szanse na wyrwanie różowego paska ode mnie. Jestem dziwny? >:
  • Odpowiedz
@Uspavanka: Ale to teraz zastanówmy się dlaczego babsztyl poleciał na Tunezyjczyka. Wspomniała o troszczeniu się, więc jak dla mnie ta baba po prostu cierpiała na brak uwagi i adoracji ze strony męża. Moim zdaniem tak nawet na 90%, więc wina nie jest tylko po jednej stronie.

A teraz czekam na minusy
  • Odpowiedz
@Uspavanka: Nie chciał narażać mojego małżeństwa

Haha, ta tępa dzida chyba nie rozumie nadal, że on chciał tylko poruchać, a nie żeby zwalała mu się na łeb.

@losBamberos88: To niech porozmawia z mężem lub go zostawi zamiast dorabiać rogi na boku. Tak to jest jak ludzie ze sobą nie rozmawiają, o swoich zachciankach, fantazjach i problemach tylko milczą i czekają aż ktoś się domyśli (dotyczy to zarówno kobiet
  • Odpowiedz
Nie tylko Polkom odpiernicza na punkcie Ahmedow i Mohammedow, Niemkinie miewaja taki sam odpal. Bezowoskorzy moga byc prymitywami z brakami w uzebieniu a i tak "maja to cos", przewaznie tania, harlekinowska gadke. Ale za nich bierze sie specyficzny rodzaj kobiet.
  • Odpowiedz
@salomea7: oglądałam kiedyś pewien reportaż o zakochanych w turkach, jakaś babka mówiła jak to oni pięknie się wysławiają i są tacy romantyczni! Na dowód pokazując smsy o treści: "I love you", "I miss you". Bekowe.
  • Odpowiedz