Wpis z mikrobloga

@Piteq: Ilość nadinterperetacji jakie wyciągasz przy braku podstaw jest powalająca, dlatego skonczyłem dyskusję odpowiednio wcześniej. Ty jednak dalej to robisz. Pozostaje mi więc trzymać się od gównoburzy z dala ;)
  • Odpowiedz
@ncpnc: No zdarzyla mi sie lekka szydera, ale to juz na samym koncu. Sam wyleciales z wiekiem. Dla mnie naditerpretacja jest kilka twoich stwierdzen. W uproszczeniu, ale z zachowaniem sensu twoich wypowiedzi: Dziewczyna robi zdjecia takie jak J. Lawrence w sypialni, nie jest ogarnieta, a wczesniej byla. Albo: Mam 10 lat wiecej od Ciebie, nie potrzebuje mentorow, porad zyciowych. Ja nie nadinterpretuje, wyciagam wnioski z tego, co piszesz. Moze jestes
  • Odpowiedz
@Piteq Te 10 lat odniosłem do średniej z wykoppiwa, więc oczywiście mogłem sie pomylić w tym konkretnym przypadku ;)

Chłopie, ja jedyne co chciałem powiedzieć, to że sądziłem że stać ją na więcej, niż typowe próżne selfie w stylu fotka.pl. Nic więcej te 2 krótkie zdania nie miały przekazać. Ty zacząłeś na tej podstawie wyciągać wnioski następujące:

- moja opinia zmieniła się o 180 stopni (co najwyżej trochę jestem nią rozczarowany, ale widać wiesz lepiej)
  • Odpowiedz