Wpis z mikrobloga

@tusiatko: W Edeka ostatnio nie chcieli karty przyjąć mi bo było od 10 eur, a ja miałem 9,80, ale to dlatego, że była to wioska. W Monachium zawsze akceptują. Choć może nigdy nie robiłem za mniej niż 10 eur zakupów w Monachium w Edece ... A ty gdzie jesteś miki, bo pytałeś się raz, napisałem ci i się nie odezwałeś.
  • Odpowiedz
@darck: To macie dziwne edeki, bo ja place karta nawet grosze. I na wiosce i w miescie. Niedersachsen jak cos. Jeszcze nigdy mnie w markecie nie poprosili o gotowke jak placilam takie groszowe sprawy.

ps. a jest tak, bo zazwyczaj nie mam gotowki przy sobie, bo mi nie po drodze do bankomatu :>
  • Odpowiedz
@tusiatko: Prawie w calym NRW juz probowalem, Edeka min 10€ i tylko EC karta.

Dodatkowo nikt tu prawie nie korzysta z kart, wszyscy znani mi Niemcy na poczatku miesiaca ida do banku i wyplacaja cala kase.
  • Odpowiedz
@miki4ever: No to Ci mowie, ze place w edece EC nawet 2 ojro. Przyjedz do Osna to sie przekonasz. Ja prawie nigdy nie mam ze soba gotowki. Gotowka jedynie musze placic w mensie i na dworcu w kiosku, ale tylko do 5 euro. Wiem, bo kupuje tam fajki :>
  • Odpowiedz
@miki4ever: Kto przyjeżdża? :D Mówię Ci jak jest. Przecież ja tam nie robię nigdy wielkich zakupów, tyle co coś do picia i jakieś czekoladki na wykład i płacę kartą :P
  • Odpowiedz