Wpis z mikrobloga

No no no, wreszcie podsumowanie wykopoczty....serce aż rośnie, kiedy widzę te wszystkie osoby które...


I teraz pytam @kicioch: - mówiłaś, że mam czekać na podsumowanie edycji, bo coś tam zrobicie jeśli chodzi o takie "prezenty". Podsumowanie jest, potępienia winnych nie widzę.... mogę już zacząć? ;_; #borsuczainkwizycja

@mateuszo: To cała twoja paczka, to co jest na zdjęciu?
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bohemot44: @Paralotnia: Po tym jak użytkownicy pokazali klasę przy ostatnim opublikowaniu listy zdecydowałam, że lista nie ujrzy światła dziennego. Mogę ją na PW wysłać osobom, które zostały olane, jednak osobom które paczki otrzymały listy pokazywać nie będę. Głównie z tego powodu, że nie chcę, aby podsumowanie wykopoczty zamieniło się w jeden wielki hejt w stronę niektórych (w większości już nie udzielających sie) osób. Posypią się niepotrzebne bany, zrobi
  • Odpowiedz
@Paralotnia: Przepraszam bardzo, ale nikt do mnie nie napisał "hej możesz mi podać akutalną listę do dodatku?", wszystko było robione "za plecami", wystarczyło poprosić o listę.

@bohemot44: no tych, którzy olali, a kogo?
  • Odpowiedz
@Paralotnia: Gdy nie miałam dostępu (bo byłam na telefonie), a było to w tym tyg kiedy zastępował mnie Logan00 i evenstar to nie miałam możliwości nawet wejścia do panelu, uwierz, że z telefonu FATALNIE się prowadzi wykopocztę. Niestety moje sprawy prywatne, jakim jest fakt, że spotkałam się z niewidzianą kilka lat siostrą, były CIUT ważniejsze niż wykopoczta, dlatego Logan i evenstar się zajmowali wykopocztą. Wiceps nigdy do mnie nie napisał
  • Odpowiedz
@bohemot44: Musiałam Cię jakoś uspokoić :]

@Paralotnia: Z tego co słyszałam to Wiceps jest autorem dodatku, nie wiem jak działali inni, wtedy miała tyle powiadomień na godzinę, że nie byłam w stanie wszystkiego odczytać :P
  • Odpowiedz