Wpis z mikrobloga

@Prezesu: Też bardzo lubię. Acz, jestem bardziej fanką starej, małoradiowej, niewygładzonej QOTSA spod znaku stoner rocka, kaktusów i eksperymentów. Bardzo cenię Kyussa. Ale grunt, że Homme ma się dobrze. Za Hommem zawsze będę. Może grać nawet techno :)
@AlgebraSuicider: Łączę się w bólu. W tej chwili słucham na Spotify, jakaś playlista z lat 90. Jest super, ale electro też jest spoko. Kupa tej muzyki niedoprzesłuchania, bo kiedy, ale jaka radocha. Interpolu słyszałam singiel promujący. Ktoś na FB publikował. Ja mam problem z tą kapelą. Bo "Turn on.." i " Antics" to płyty dla mnie zdarte do cna. Bardzo dobre. Sentymentalne. Ze "Stellą" się identyfikuję, ale później jest gorzej. Podobnie
@en8de: No niestety, życia na przesłuchanie tego co by się chciało nie wystarczy a i tak wiele rzeczy zapewne umknie, dlatego trzeba wybierać :(. Ja z Interpolem mam problem z czwóreczką. Nowa jest dobra, motywy zaczerpnięte z tuareg bluesa mnie urzekły (np. My Desire). Co prawda po singlu All The Rage Back Home spodziewałem się czegoś lepszego, ale wzrost formy jak dla mnie na pewno jest. To co łączy Editors z
@AlgebraSuicider: Z nowym Interpolem poczekam do 08.09. Nie chcę piracić. Przesłuchałam singiel promujący płytę. Nie powala. Mam wrażenie, że oni ciągle kręcą się w kółko i mamlą w tym samym bigosie. Ale dam im szansę. Strasznie lubiłam początkowych Editorsów. Po "Papilonie" wszystko się spieprzyło. Kilka lat temu specjalnie dla nich (i dla IAMX) pojechałam na Jarocin. Wokalista wyszedł na scenę wyśpiewał bodaj jeden kawałek, powiedział 'sorry' i zszedł ze sceny. Bo