Wpis z mikrobloga

@mq1: Gdzie ty tutaj widzisz klamstwo? Pieknie jest ukazana dwulicowosc Palikota i mowienie, ze to jest klamstwo gdzie Palikot sam sobie zaprzecza jest conajmniej zabawne =.=
@Pinius: Nie ma to jak dać wypowiedź z przed trzech lat, gdzie później w tym samym roku w innym wywiadzie zaznaczał, że jednak trzeba uszanować to jeżeli innym ten krzyż przeszkadza, a kilka miesięcy później, po Smoleńsku przyznał się, że się mylił i krzyż jest o wiele za bardzo upolitycnzionym symbolem.
@Ryu: Co nie zmienia faktu, ze jest skrajnie dwulicowy. W czasach II RP byli sobie jeszcze wieksi socjalisci anizeli obecnie ale jakos im ani krzyz ani religia nie przeszkadzala. Mieli poprostu swiaodmosc ile dobrego kosciol zrobil na przestrzeni lat dla Polski. A teraz lewica to antyklerykalna grupka ludzi ktora broni swojego guru mimo, ze jak na dloni jest pokazane jaki to obludnik. Pokaz mi na przestrzeni ostatnich lat drugiego takiego polityka
@Pinius:

1. Socjalizm nie ma NIC wspólnego z poglądami okołoreligijnymi. W wielu sprawach Kaczyński jest większym socjalistą od Palikota, a jakoś nie przeszkada mu to w byciu bardzo prokościelnym.

2. Nie. Polityka nie poznaje się po tym, że jak krowa nie zmienia poglądów, a właśnie po tym, że nie ma problemu z przyznaniem się do błędu. No i trudno zarzucać populizm człowiekowi skoro jego zmiana poglądów sprawiła, że gdy PO miało
@ghostface: Nie wiem co to ma do zmieniania zdania, bo ja tez uwazam pisowcow za fanatykow ale jakos zdania nt. religi nie zamierzam zmieniac. Ja mysle, ze to poprostu latwy argument dla niego ;]

@Ryu: W odroznieniu od kaczora, Palikot jest antyklerykalem wiec z tego ta roznica wynika (zreszta pamietasz chyba ta szopke z aktem apostazji Palikota..) A co do kosciola to ja uwazam jeszcze z jednego powodu dlaczego my
@Pinius:

Nie wiem co to ma do zmieniania zdania, bo ja tez uwazam pisowcow za fanatykow ale jakos zdania nt. religi nie zamierzam zmieniac.


Wcześniej nikt politycznie nie grał krzyżem. Podczas wydarzeń pod Pałacem działy się takie sceny, że nie dziwię się, że Palikot mógł w tej sprawie zdanie zmienić.

BTW. po #!$%@? znowu wolacie swoja smietanke? Wy naprawde nie potraficie dyskutowac w pojedynke?


?
@ghostface: Czegokolwiek nie pisze z kims z waszego "tajnego kanalu", to zaraz wpada mi cala gwardia was. Jeszcze sie nie zadazylo, zebym z kims z waszej strony dokonczyl dyskusje 1 vs 1. Zawsze dochodzi do tego, ze jest 1 v 3, 1 vs 4 itd ..
@Pinius:

Czegokolwiek nie pisze z kims z waszego "tajnego kanalu", to zaraz wpada mi cala gwardia was.


Nie wiem o co ci chodzi - ja nikogo nie wołałem. Gdzie tutaj jest ta cała nasza gwardia? Ja i Ryu to gwardia?