Wpis z mikrobloga

tak wszyscy cisną z #lechwalesa a tak naprawdę powinniśmy go podziwiać, jego i to że mimo bycia osobą do szpiku kości publiczną z miliardem odznaczeń, doktorów honoris causa, prezydenturą itd. miał odwagę na pewnym etapie stwierdzić "lol. sranie-w-banie walczyłem o wolność i jestem wolny, mogę robić co chcę. A jak chcę wrzucać fotki w kąpielówkach, to będę wrzucać fotki w kąpielówkach i gówno mnie obchodzi oburzenie innych"

chapeau bas
k.....0 - tak wszyscy cisną z #lechwalesa a tak naprawdę powinniśmy go podziwiać, jeg...

źródło: comment_xtlakoQLL1ibEip9G4xLYlR4jy9MJfNs.jpg

Pobierz
  • 31
@Jendrzej: tylko, że on w pewnym momencie życia poświęcił się czemuś, potrafił zebrać ludzi i wspólnymi siłami coś tam zdziałali, a ty co zrobiłeś ostatnio ważnego ?

możesz co najwyżej przez pierwszy tydzień szkoły #!$%@?ć o tym jak to w tym roku będziesz uczył się regularnie i dostać z paskiem, ewentualnie obronić się, super ! jesteś mega inteligentny i masz niesamowita wiedzę, brawo ! ty to jednak jesteś gość !

dojrzejesz...
@kamil1210: Nie ma gdzieś mirko, próbuję być na czasie. Ktoś pokazał mu jak się wstawia zdjęcia a Leszek w miejscu komentarza klepie po klawiaturze. W pewnym momencie jakiś jego superwajzer od atencji decyduję się wywalić to co Leszek wrzucił.

Ten człowiek nie jest zły jest po prostu ludzki.
@Jendrzej: Oby takich przewrotników więcej. Założę się o tą #!$%@? rekę, że pani Krysi z spożywczaka bałbyś się zapytać o cenę marchewki. Na piedestale jest miejsce dla dwóch. Obróć się i zobacz kto częściej wznosi ręce.
@Jendrzej: Google translator tłumaczy tak : #!$%@? się od ludzi którym nie dorastasz do pięt. Zacznij siadać na krześle wyższym niż poprzednie (zaczynaj zawsze od siebie potem idź w górę a nie w dół). Przeskocz mur i zrób coś więcej jeśli coś tobie naprawdę przeszkadza.

PS. Zacznij hodować nabiał, ponieważ niedługo się przyda.