Wpis z mikrobloga

tak wszyscy cisną z #lechwalesa a tak naprawdę powinniśmy go podziwiać, jego i to że mimo bycia osobą do szpiku kości publiczną z miliardem odznaczeń, doktorów honoris causa, prezydenturą itd. miał odwagę na pewnym etapie stwierdzić "lol. sranie-w-banie walczyłem o wolność i jestem wolny, mogę robić co chcę. A jak chcę wrzucać fotki w kąpielówkach, to będę wrzucać fotki w kąpielówkach i gówno mnie obchodzi oburzenie innych"

chapeau bas
Pobierz k.....0 - tak wszyscy cisną z #lechwalesa a tak naprawdę powinniśmy go podziwiać, jeg...
źródło: comment_xtlakoQLL1ibEip9G4xLYlR4jy9MJfNs.jpg
  • 31
@Nie_wazne: Tak, Leszke, tak bardzo nieustraszony bojownik, ginął za wolność! I zawsze miał farta do wygrywania w totka (pozdrawiam kumatych).

Nikt mu nie pomagał, on to sam wszystko zrobił - cytując tego starego, zdziwaczałego i do bólu zadufanego w sobie bufona, który myśli, że jest wyrocznią od wszystkiego, co do prawdy irytuje, bo ten człowiek właściwie nie ma nic do powiedzenia, ale uraczy recenzją codziennie! Pomijam, że jego ekipa, od której
@Kazach_z_Almaty: daj im spokój, to pokolenie miłości do celebrytów, dla nich podnietą nieziemską jest to, że ktoś z gazet czy tv pisze na "zwykłym" portalu, tak jak oni, a niekiedy nawet im odpowiada. oni szare myszki, dostają odpowiedz od Pana Prezydenta, człowieka który sam obalił komunizm - tak przynajmniej piszą w gazetach i mówią w tv. i oni z takim bohaterem z tv tutaj piszą! o jeju jeju będzie co opowiadać
@Jendrzej: dokładnie tak, Wałęsa dogadał się z komuchami, ci wiedzieli że PRL niedługo upadnie, bieda w kraju, coraz większe zadłużenie zagraniczne itd. itd.

Dzięki niemu mamy taką #!$%@?ę teraz, nie rozliczył komuchów, bo niby nie mógł, bo państwo było za słabe, bajki.

Ale mimo to, Pan Prezydent jest śmieszny, więc...