Wpis z mikrobloga

84 258 - 51 = 84 207

Nominowana przez @cree do pokonania 5 km przy ładnej pogodzie - zrobiłam 50 km z wiatrem w twarz... no dobra, tylko połowę trasy jechałam pod wiatr, ale dla mnie był dość silny i utrudniał jazdę ;)

Standardowo towarzyszył mi @teryuu, proponując przy okazji mały wyścig, który wygrałam- a raczej on dał mi wygrać ;)


Aha, mogę kogoś nominować, zatem wzywam kobiety: @atrapa i @elady1989 do przejechania dystansu z przedziału 5-25 km.

#rowerowyrownik #wykoprowerchallenge
źródło: comment_eo2i7aLfmp2R5HHEoU2LL7W4CezkCgR6.jpg
  • 12
@WooSan: Ciężki góral nie nadaje się na długie wycieczki po szosie ;) już zapełniam świnkę skarbonkę w celu zakupu szosy - zastanawiam się nad przełajem, ale chyba jednak szosa wygra ;)
@suckuba: swoim góralem zrobiłem ponad 30 tys km, więc wiem ze jest ciężko.

Ale jakoś tak szosa do mnie nie przemawia na długie tułaczki. Zbyt niespokojnym jestem bikerem, żeby jeździć tylko po równym :-)
@WooSan: Mój chłopak twierdzi, że jestem niereformowalna jeśli chodzi o jazdę w terenie (a szkoda, podoba mi się), za to na równym dobrze mi idzie i na szosie wykorzystałabym swój potencjał ;) Chyba ma uraz po moim wypadku w lesie ;)
@WooSan: Nie ;p najzwyczajniej w świecie wybiło mi koło na korzeniu przy zjeździe i przeleciałam przez kierownicę, a rower mi jeszcze od siebie przyłożył, m.in w czoło (bez kasku...) ;) klasyczne otb.