Wpis z mikrobloga

odtwarzacz z obsługą SDXC.


@wajdzik: no jaki? właśnie o to pytam w głównym wpisie. ten nano na moje potrzeby to totalne dziadostwo, nie dość, że tylko 16 gb to jeszcze ten dotyk. dwie generacje temu nano był fajny, ale to..
@Trzyzet: mam tego sansa clip zip i powyżej 16gb w ogóle nie ma sensu tego używać, ekran jest za mały by móc się odnaleźć w większej ilości folderów. a rockbox wbrew powszechnej opinii jest do bani; kiepska nawigacja, słabe radio i fatalnie wygląda, zupełnie nieintuicyjny jest
że tylko 16 gb to jeszcze ten dotyk. dwie generacje temu nano był fajny, ale to.


@patikoti: Tfu, miałem na myśli shuffle, model 3g. Ale to tak jak mówie - kwestia innych potrzeb. W tej chwili telefon zastąpił mi całkowicie odtwarzacz mp3 i gdybym brał to właśnie shuffle, bo brałbym w sytuacjach w których telefon jest za duży, żeby go brać ze sobą.

A jaki odtwarzacz by Tobie pasował? Nie wiem.
@wajdzik: niestety google świeci pustkami pod hasłem mp3 player sdxc :-( już się przekonałem do classica, niczego innego na rynku nie ma poza odtwarzaczami dla audiofili za 2000 lub wiecej które trzymają 10 godzin na baterii. taka ciekawostka: http://imagazine.pl/2014/06/11/ipod-classic-vintage-5g-flash-edition/

@bocznica: np. mam 200 składanek wykonanych przez jedną osobę, gdzie każdy utwór jest otagowany poprawnie, tak więc żeby dostać się łatwo to wszystkich składanek tej osoby wchodzę sobie w music >
Pobierz patikoti - @wajdzik: niestety google świeci pustkami pod hasłem mp3 player sdxc :-( j...
źródło: comment_jbAtHG1BB5XmhFZ0HpRXBfxOgKGicciS.jpg