Wpis z mikrobloga

przepraszam, ale muszę to napisać:

straszne z was wsioki i stulejki.

wczoraj wywołałam guwnoburze o czarnolistowanie i wszyscy kompletnie zapewnili mnie, że maja to gdzieś, ich to nie interesuje, nie obchodzi ich to.

najlepsze jest to, że

a) tak bardzo nikogo to nie obchodziło, że aż mój wpis wylądował na gorące

b) odebrałam dzisiaj kolejnych 20 powiadomień ludzi, którzy jeszcze dziś coś tam popierdywali o ten wpis wczoraj

także jedyne co udowodniłam to: dobrze, że czarnolistuje, okazuje się, że słusznie, a po drugie, serio z was kompletne szczyle i nie śmieszki, ale mega przegrywy

piszecie absolutnie wszystkim, jakimi są #!$%@? i w ogóle, ale wniosek jednak jest taki, że sami jesteście mega zakompleksieni i jedyne na czym skończycie, to dziewczynie z jpg

przykre ale prawdziwe

nie wiem tylko co odnośnie dziewczyn tutaj, które mnie krytykowały, widocznie tak samo jak chłopaki mają problem z akceptacją swojego buractwa, ale nic z tym już nie poradzimy :)

miłego dnia :)

#guwnoburza

#czarnolisto

#logikaniebieskichpaskow

#bekazniebieskichpaskow

i jeszcze jedno. od dziś, jak tylko zrobię taką zabawę jak wczoraj, przestaję komentować to co wpisujecie. udowodnie wam, że wsioki z was maksymalne ;)

niepotrzebnie podgrzewam atmosferę, wy sami sobie dajecie rade ;)
  • 23
@takasobie: Marny ten #buldupy.....A wpisem potwierdziłaś że to nie użytkownicy tacy są ale właśnie ty.Mam wywalone na to kogo czarnolistujesz i to chyba jest twój problem skoro po wczorajszym wpisie dodałaś dzisiejszy bełkot ( ͡° ͜ʖ ͡°)