Wpis z mikrobloga

@czarnny: witam, chciałem tylko ogłosić, że jak bardzo lubię anime, tak bardzo mam ochotę widząc tego niebieskowłosego pokemona, wkleić obrazek o jaraniu się japonią. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@czarnny: nie no, #!$%@? mać, nie wytrzymam.

jak można tego słuchać, jak można to oglądać, jak można się tym jarać i mówić na to "haciu" #!$%@? mać, nie rozumiem, nie pojmuję, dla mnie to już jest pomału ten poziom dna i żenady, co 140 kilogramowe męskie kuc-grubasy przebierające się za czarodziejki z księżyca.

ja rozumiem lubić anime, ja rozumiem się tym pasjonować, ale coś takiego to dla mnie właśnie to
  • Odpowiedz
@czarnny: dziękuję, już od godziny śmieszkuję i jesteś pierwszą osobą, która mi tak odpowiedziała, #tylewygrac

ps. to co napisałem to tak w 30% prawda, nie przekrocz granicy #!$%@?, srsly
  • Odpowiedz
@80sLove: aż tak z nim źle? w sumie to dla mnie noname więc...

@ryhu: pierwsze co poznałem to Hatsu, potem z trudem przełamałem się żeby obejrzeć Madokę bo miałem mocno zakorzenione stwierdzenie #chinskiebajki. I do dzisiaj rzadko jakieś oglądam żeby nie trafiać na syf. A Hatsu? Po prostu od zawsze chciałem coś co mi zaśpiewa wszystko co będę chciał i stało się ( ͡°
  • Odpowiedz
@czarnny: dałem się ponieść klawiaturze i popłynąłem na niej niczym ash ketchum na laprasie, ale jeszcze przede mną długa droga to elite four śmieszków, chociaż nabity na Tobie level na pewno przyda się w drodze do viridian city, i wanna be the very best like no one ever was, dum dum dumdum.
  • Odpowiedz