Wpis z mikrobloga

Witam, mam problem z #ryanair. Dokonywałem rejestracji i za pierwszym razem odrzuciło mi płatność i wyskoczył error to wypełniłem dane jeszcze raz, bo pewnie się pomyliłem, dałem kontynuuj to wyskoczył tym razem błąd, że coś nie gra, jakieś dane i tym razem nie dało się wrócić do formularza płatności, bo od razu weszło do strony gdzie był mój lot zarezerwowany, wszystko było wypełnione, mogłem zrobić odprawę, wydrukować kartę pokładową, ale miałem stan: odrzucony przy płatnościach, chcąc gdzieś wrócić zmienić te dane, co tam im nie grało cofałem aż doszedłem do tego błędu i odświeżyłem, potwierdziłem, że chcę jeszcze przesłać raz dane i wyskoczyła strona, że wykryto podwójną rejestrację, resztę komunikatu zasłoniło mi okno, że strona się ładuje (który nie chciał zniknąć) i na dole, że podwójna rezerwacja nie podlega zwrotowi. Strona przez długi okres nie mogła się załadować to wyłączyłem.

Teraz nie mam ani dostępu do zarezerwowanego biletu, ani nic. Nie wiem jak zmienić dane, żeby mi zapłaciło za bilet i czy potwierdziła się ta podwójna rezerwacja.

#pomocy #problem #pytaniedoeksperta #pytanie #latanie #lotnisko no i trochę #emigracja.
  • 7
@Kozajsza: no to wiem, ja musiałem od nowa rezerwować od każdego chyba etapu, bo mi wyskakiwało, że czas minął. Potem errory i inne syfy. Mam nadzieje, że samoloty mają lepsze...