Wpis z mikrobloga

Widzę, że się niezła gównoburza zrobiła we wpisie w którym jeden z użytkowników stwierdził że nie będzie już głosował na JKM. W odpowiedzi na wpis @Velati (swoją drogą myślałem że ty z tych myślących kuców jesteś a nie... :/) umieścił swój, że @gkpl po na pewno lewacki troll, i głosuje na TR. W samym wpisie gkpl kuce twierdziły że przecież nie można zmienić swoich poglądów o 180stopni tak naglę. Jak by kurde niegłosowanie na korwina oznaczało przejście na lewą stronę mocy.

Ja jednak nie o tym

Pamiętam jak w czasie kampanii wyborczej średnio raz na tydzień. Jakiś nołnejm zamieszczał wpis że namówił swoją rodzinkę na to żeby głosowała na #knp czy tam #krul a wcześniej głosowali na Pis/Po/PSL/SLD i te wpisy średnio raz w tygodniu osiągały gorące z przyklaskiem kuców.

Jednak wtedy nie przeszkadzało wam i nie budziło zastrzeżeń że ktoś głosujący na PiS czy SLD może nagle zagłosować na KNP. Jednak jak ktoś stwierdza że nie będzie już głosował na #jkm to pewnie troll bo jak tak można pierw głosować a później już nie głosować na JE CEP Janusza Korwin Mikkego.

p.s mam złoty dwadzieścia pięć za wpis

#neuropa #4konserwy #mowiejakjest #creativemowi #polityka
  • 29
Widzę, że się niezła gównoburza zrobiła we wpisie w którym jeden z użytkowników stwierdził że nie będzie już głosował na JKM


@CreativePL: To jakis troll, bo to typowy scenariusz, że ktoś "nagle" zmiania zdanie i próbuje zasiać ziarnko wątpilowości u innych co głosowali. Dowodzi to tylko, że czerwone szmaciska kombinują bo boją się nadchodzących zmian:)

@CreativePL: Przecież napisałem jasno, że jest też druga opcja czyli że gkpl poprostu jest nielogiczny i nie ma pojęcia o polityce.

@gkpl: Odpowiedz teraz na dwa pytania:

1. Dlaczego nie chcesz podać alternatywy?

2. Z jakim % poglądów KNP się utożsamiasz?
@Velati: Z tą alternatywą to sobie daruj :x Pamiętam jak zrobiłem 3 cześci listów o JKM i jego hipokryzji to ciągle było "podaj alternatywę" podaj alternatywę.

Prawda jest taka, że nawet jak by podał super mega liberalną partię jeszcze bardziej skrajną od KNP to i tak był by mieszany z błotem bo tak. No i nie trzeba podawać alternatywy aby móc wyrażać swoją opinię o knp.

Szczerze powiem, że tylko we
@CreativePL: @gkpl: Pytanie to jest zasadne bo jeżeli ktoś nie zmienił poglądów to conajmniej dziwne jest, że przestaje głosować na partię bo mu się retoryka nie podoba a przecież to był jeden z powodów wymienionych przez gkpl. Jakby retoryka miała wpływ na kształt systemu podatkowego. Litości... Ale to nie ma znaczenia bo gkpl przyznał, że dzisiaj zgadza się z małym % poglądów KNP więc wnioskuję, że jest to jakieś niezrównoważone
@Velati: Nie zagłosuje to nie. Po co drążyć temat i tworzyć 10 temat o tym samym.

@gkpl Podejrzenie że jesteś trollem nie jest bezpodstawne bo czytam od miesiąca jakiś chyba z 10 wpis tak samo skonstruowany. Korwin coś powiedział oświadczam całemu światu że nie głosuje na #knp - neuropo przybywaj na odsiecz bo kuce mnie atakują.
@Velati: Ale ja też mam poglądy liberalne i nie głosuje na korwina. Ba powiem ci w sekrecie że praktycznie cała neuropa to liberałowie a na korwina nie głosują.

Ale nie przeszkadzało ci to i nie dociekałeś jak w czasie wyborów ludzie głosujący na SLD dali się namówić żeby głosowali w tych wyborach na KNP nie ;)?
@gkpl: @CreativePL: A i jeszcze jedno, ktoś w tamtym wpisie zrobił kontrlistę dla wpisu gkpl. Przecież inne partie można zaorać z o wiele większą mocą. Dla Tuska mogą zrobić 10 razy dłuższą listę zarzutów. Jak dla mnie jest to śmieszny troll. Dziambora zaorał jakiś ekonomista? Być może. Tuska może zaorać licealista.

Ale nie przeszkadzało ci to i nie dociekałeś jak w czasie wyborów ludzie głosujący na SLD dali się namówić
Zauważ pewną różnicę. Na KNP głosują ludzie, którzy mają jakieś poglądy. Na SLD już niekoniecznie.


@Velati: A gówno prawda. Na SLD głosują ludzie głównie dla większego socjalu i większych praw obyczajowych. Więc trochę dziwne jak naglę zaczynają głosować za zerowym socjalem i konserwatywną wizją obyczajowości korwina.

A co do poglądów to większość (ty akurat się wg. mnie nie zaliczasz do tego bo potrafisz dostrzec błędy) ludzie którzy powtarzają jak mantrę wolny
Ale nie przeszkadzało ci to i nie dociekałeś jak w czasie wyborów ludzie głosujący na SLD dali się namówić żeby głosowali w tych wyborach na KNP nie ;)?


@CreativePL: ja ci odpowiem na to pytanie. Kuce uważają, że Korwin przekazał im wiedze absolutną i tylko tym, którzy uważnie słuchali krula objawiła się prawda. Tylko oni są świadomymi wyborcami, reszta to lemingi nie potrafiąca zrozumieć słów wielkiego człowieka w muszce, który cierpi
U gimboneuropy(której cała masa na wykopie) występuje coś w rodzaju pychy, wszyscy, który głosują na korwina to podludzie, zaślepieni idioci, którym JKM może wszystko wcisnąć, a oni to ta elita, która posiadła uniwersalną wiedzę gospodarczą


@CreativePL: Lepiej bym tego nie ujął.( ͡° ͜ʖ ͡°)