Wpis z mikrobloga

Zlimitowali mnie na #betsson do 10 zeta na zakład. Chciałem przypalić jana że nie wiem o co chodzi i wyciągnąć od nich powód decyzji ale nie dali się zasłaniając się decyzja menadżera - no cóż na nowym koncie trzeba będzie grac ostrożniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) P.S. Nie grajcie błędów.

#bukmacherka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pampek: Ogólnie jestem surbetowcem, no i pograłem trochę za dużo prowincjonalnych lig (chińska, indonezja) + trochę nietypowych zakładów np drużyna strzeli gola itp, a są to zakłady podejrzane dla bukmachera bo bukmacherzy lubią zielonych graczy którzy stawiają taśmę 10 zakładów z kursami 1,3. Jako że betsson jest kiepskim bukmacherem to byłem u niego na plusie ok 3,5 k no i w końcu się obrazili. A błędy - czasami bukmacher wystawia
  • Odpowiedz
@AdrianV91: Zwracają kasę czy przepadło? :-)

Ogólnie nie ma problemów w Betssonie? Wyskakują czasem w moich porównywarkach i mam zamiar założyć konto. W ogóle robię chyba ofensywę i zakładam konta u kilku dodatkowych bo się za bardzo ograniczyłem.
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Ja nie miałem problemów, wypłacali normalnie, ostatnia też. Problem jest taki tylko że raczej się u nich wychodzi na plus bo zasypiają z kursami. A jakie to porównywarki? Płatne jakieś? Ja nic wartościowego po za surebet.com nie znam.
  • Odpowiedz
@AdrianV91: Nie gram surebetów. Może źle te strony nazwałem. Porównuję kursy w pierwszej fazie na stronach typu blogabet.com gdzie mam konto i robię pierwszą czy drugą selekcję swoich typów zanim wejdę na stronę buka. Betsson często mi tam wyskakuje z dobrym kursem (wyskakują też tacy u których nie założę konta jak ruscy i różne dla mnie nołnejmy)

'Muszę jeszcze założyć na sbobecie, 188bet i Williamhillu.
  • Odpowiedz
@Ryjuss: A no to nie będziesz miał problemów. Tych 3 ostatnich buków też polecam, np 188bet ma wypłatę skrill automatu, czyli nawet w minutę masz środki. Co do ruskich z marathonem też nie było problemów a bardzo często mają najwyższy kurs. Tam jednak ogólne limity na mniej popularne sporty są mniejsze.
  • Odpowiedz
@AdrianV91: Tzn problem będę miał bo z tego co pamiętam to u nich nie można było mieć kont w złotówkach co mi popierdzieli wpłaty/wypłaty. No i kolejny problem z innej beczki to taki że prawdopodobnie zmienię kraj zamieszkania i nie wiem jak to będzie z ponowną weryfikacją (stare konta u jednych buków i zakładanie nowych u innych) Więc się na razie powstrzymuję.
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Jeszcze potrzebuję u amerykanów z 5dimes ale tam też coś popieprzonego było. I jeśli polecę jednak na wyspy to pewnie tam Ladbrokers i Paddypower też wezmę.
  • Odpowiedz